УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Відгуки

 Мої враження про перебування в "Молодії гвардії"

 

Ви, справді, хочете знати? Ви впевнені, що готові до подорожі в мої спогади? Якщо так, тоді вперед!

 

Моя мандрівка почалась з пізнього приїзду та нових знайомств. Я  пам'ятаю наш перший збір 10-го містечка, та, на жаль, незабаром буде наш останній. Мабуть, цей табір найкращий з усіх, де я колись була, а бачила я їх багато. У цій казці можна завжди знайти підтримку та допомогу, і не важливо, до кого йти: до вожатих чи у сусідню кімнату. Я буду мріяти, щоб повернутися сюди ще раз, хоч на хвилинку, хоч у своїх мріях... Я буду вірити, чекати, що ми усі ще побачимось, що зберемось десь  просто випити гарячої кави та поринути в наші спільні спогади. Як кричали пісні по дорозі в столову, як ділились ковбасою та переливали чай. З теплом у серці буду згадувати ночі у холі та вічні, нескінченні плакати. Але знаєте: воно того варте. Навіть якщо б я і  могла, я б нічого не змінила. Я не шкодую ні про що.

 

 

Музиченко Дар'я, 10 міст., 11-б клас.

 
Здравствуй  «Звёздный»!

Здравствуй  «Звёздный»! Здравствуйте дорогие отдыхающие, работники и гости лагеря! Вот мы и покинули стены родной «Молодой гвардии». Хмм… Вспомнить только первые дни. Как ещё не общались, ленились что-либо делать, а вожатые говорили: «Вы все станете друзьями». И они оказались правы. Не знаю, может это только у нас в отряде, но все здесь дружили. Сколько всего мы проделали вместе. Сколько всего останется только на фото и лишь у некоторых в сердце. Меня просто переполняют эмоции… Столько новых друзей, взаимная симпатия… Жаль, что в большинстве случаев все через месяц-два забывают друг друга. Я верю и надеюсь, что у нас так не будет, ведь есть так много способов общаться и видеться. Пускай, не так часто, как хотелось бы, но все же. Ведь нас всегда будут обьединять совместные поїздки, ночные подготовки к концертам, вечерние огоньки, на которых мы делились мыслями, переживаниями, планами на следующий день и просто смеялись. Утренняя зарядка, на которую все шли такие сонные и смешные))) В столовой эти вечные фразы: «Кто не будет масло?», «У кого есть добавка чая?». Приятно это вспоминать. Мне будет не хватать этого. Мне кажется, у каждого отряда есть свои приколы и все их помнят. И пускай мы скучаем по дому, по родным, но за эти три недели мы стали семьей.

«Звёздный» навсегда останется в наших сердцах. В наших сердцах всегда будет гореть огонёк благодарности. И от всей 11-й смены 2013 года я хочу сказать спасибо генеральному директору «Молодой гвардии», Э.Б. Лебединскому, а также директору «Звёздного», Любомире Иосиповне и её заместителям – Светлане Алексеевне, Елене Васильевне, Марие Михайловне за этот отдых. Спасибо физрукам и врачам за наше здоровье. Спасибо всем работникам столовой, а в особенности нашему шеф-повару Марие Федоровне за отменные завтраки, обеды и ужины. Спасибо психологам за отличные тренинги, на которых мы много поняли. Спасибо нашим нянечками работникам технической службы за чистое и безопасное проживание со всеми удобствами. Спасибо водителям и механикам за то, что возили нас на экскурсии. И конечно же, самое огромное спасибо нашим любимым вожатым за их любовь и терпение к нам, за то, что стали на протяжении смены родными людьми. Без вас всех не было бы этого отдыха. Большое молодогвардейское спасибо!

 

 

Колова Юлиана, 14 лет, г. Тернополь.

Вітаю Вас, відпочиваючі дитячого центру «Молода гвардія»!

 

Мене звуть Марічка, я приїхала в «Молоду гвардію» зі Львівської області і я хочу розповісти вам про моє захоплення, яке з’явилось зовсім  недавно.

У «Молодій гвардії» я уже не вперше. На протязі шести років я відпочиваю тут. І кожного року я відвідую якийсь новий гурток. Цієї зміни мене зацікавила  «Сувенірна майстерня квілінгу». Завітавши сюди, я дізналася про історію квілінгу, про те, що мистецтво квілінгу виникло в Європі ще в середньовіччі, а до нас прийшло з далекої Кореї. Захоплюючі розповіді викладачів змінювалися цікавими практичними заняттями.

З першого погляду здавалося неймовірним, що з кольорових паперових смужок можливо створити химерну тваринку чи надзвичайної форми і краси квітку. Але уміле пояснення керівників гуртка та наше терпіння дало свої результати. Особливо раділи діти з молодших загонів, коли в них виходили якісь малі деталі квілінгу, а то й цілі шедеври. Кожен з дітей хотів зробити щось особливе, щоб повезти додому  та подарувати рідним та близьким.

 

Багатьох  моїх друзів захопив квілінг. Вони розпитували у керівників гуртка про інструменти, матеріали для паперокручення. Я думаю, що для нас це стане захопленням на довгі роки.

Квілінг навчив нас терпінню, охайності,  посидючості, бачити прекрасне в звичайному.

А ще мені дуже приємно, що в кінці я отримала звання «майстра» та винагороду –  відзнаку «Майстер hand maid».

 
    Жінки

 

1.

Оці прекрасні створіння на нашій землі,

Це всі жінки, які нам дорогі,

Вони такі прекрасні, вони просто ідеальні.

 

Моя перша жінка в моєму житті, найкрасивіша, 

Найстаранніша, це моя мати

Я буду завжди для неї старатись, рівнятись,

Але повік мені не вдасться віддячити за те все,

Що вона для мене зробила:

Мене породила

Вона мене любила і любить, спасибі, мамо, вам за те,

спасибі! 

 

 

Приспів:

 
Ви жінки, ви прекрасні,
У цім світі ви одні
Ви жінки, ви чудові,
Будь-де завжди чарівні.

Наша кров пульсує в жилах,
Аби бути поруч з вами,
Наші ви одні - єдині,
Кохані жінки й любі мами.

 

2.

Моя друга жінка - це моє кохання,
Зустрів її, немовби сонце вийшло зрання,
Вона була, немов прекрасний промінь цього сонця,
Це почуття було солодшим, чим ягід гронця.
Не знаю, можливо все таки ця друга жінка блукає ще по світі,

А я шукаю її… Пишу усі рядки ці лише для них, лиш для жінок.

Дорогі жінки, ми мужики можливо інколи говорим,  що ви нам не потрібні, 
Але запамятайте  - ніколи в голову це не беріть,

Можливо інколи говоримо до вас тоном грубим,
Але знайте що ми вас дуже любим.

 

Яремків Роман, 16 років, Львівська обл.

Пісня "Надія".

 

 

Я навіть і не мріяла!!!

(перші кроки до здійснення мрії)

 

Мені дуже подобається виступати перед публікою, читати на пам’ять вірші, монологи…

Десь у підсвідомості я мріяла стати журналістом, вести ефіри на радіо, чи працювати на телебаченні. Адже це так захоплююче: шукати цікаву інформацію, досліджувати її достовірність та доносити до людей. Раніше у школі я мала деякий досвід виступати перед публікою: була ведучою на різних концертах, святах, іноді, навіть давала оголошення на шкільному радіо … Та це все дрібниці …

Ось мені випала можливість поїхати на відпочинок у «Молоду гвардію». Чи могла я подумати, що буду вести там радіо – газету… Вранці, коли я приїхала сюди, побачила оголошення про набір до медіа – центру. Мені ця пропозиція здалася захоплюючою, і подумала: «Я обов’язково маю спробувати!». Коли мене запитали, чи не хочу я вести радіо – газету, я з радістю погодилась! Увечері я спробувала себе в цій ролі, і в мене непогано вийшло. Ранок… Студія… Повторюю текст… Нотуюсь до ефіру. Неначе все знаю, але якось боязко, відчуття невпевненості. Звучать фанфари…

 

 

Після першого ефіру це все зникло. І залишились лише гарні відчуття та позитивні емоції. Звичайно, не все так добре, були деякі помилки та чимало критики. Але слухачам сподобалось.

Ніщо не дається так важко і не цінується так дорого, як досвід! Працюючи на радіо я навчилась чітко говорити, збирати й обробляти інформацію, доносити її до слухача. Навіть, якщо я не стану журналістом, цей досвід знадобиться мені у майбутньому житті.

 

Лагно Єлизавета Кіровоградська обл.

Багрій Олександра Вінницька обл.

 

Лагерь «Звёздный»- самый лучший лагерь на земле

 

«Звёздный»

 

Лагерь «Звёздный»- самый лучший лагерь на земле.

Город юности и детства в маленькой стране.

Море радужное, брызги, красочный восход.

Прямо в сказку уплывает белый пароход.

Этот лагерь заставляет верить в чудеса,

Будто в зеркало большое - смотришь в небеса,

А когда во всей округе гаснут фонари,

Просыпается богиня утренней зари.

Этот лагерь не похож ни на что вокруг,

И начальник, и вожатый наш хороший друг,

Мы все знаем, где сбываются мечты ,

Самый лучший лагерь – это, «Звёздный», ты!

 

     І я згодна з цим. В УДЦ « Молода Гвардія» відпочивають діти з усіх куточків України. Цієї зміни сюди приїхали спортсмени. « Молода Гвардія» допомогла провести Всеукраїнські Олімпійські змагання з легкої атлетики, плавання та жіночого футболу. Під час їх проведення були і позитивні емоції, і розчарування. Але розчарування були недовго, адже вожаті та керівники табору створили чудові умови для відпочинку. Також дуже сильним під час змагань був дух братерства,бо команди підтримували один одного,особливо команди одного загону. Наприклад, наш загін складається з двох жіночих команд з футболу - Харківської та Чернігівської. Ми раділи та переживали разом перемоги і поразки. Ми, гравці різних команд, знайшли спільну мову, здружилися і тепер навіть не помічаємо цього. Ми разом готуємося до загонових та табірних справ, свят. Разом танцюємо, співаємо, граємо в різні ігри.

    

 

Зараз ми одна дружня команда, очолюють яку наші найкращі командири – вожаті! Вони завжди поруч. Ми встигли полюбити їх за такий короткий проміжок часу. Вони розумні, турботливі, веселі та кмітливі. Вони нам і мами, і тати, і брати, і сестри, і друзі.

     Наш загін бере активну участь у різних конкурсах, змаганнях, квестах. Ми зайняли 3 місце по туризму і 2 місце у квест-грі «Веселий професор». Ми проводимо гарно час на вечірніх вогниках, тематичних дискотеках. Кожен з нас знайшов тут нових друзів. Отримав багато позитивних емоцій, що є найважливішим. І ми можемо сказати, що тебе «Молода гвардіє» ми завжди будемо пам’ятати, бо той час, що ми провели тут, є безцінним!

 

 

 

Хрипко Єлизавета, 15 років, Харківська обл.,

Денисенко Аліна, 15 років, Харківська обл.,

11 загін.

 

Мені випала нагода  потрапити в табір «Молода гвардія»

Я живу в маленькому військовому містечку. Моє буденне життя було сумним. Дні проходили нудно і монотонно: школа, дім, тренування - і знову все спочатку. І ось, одного разу мені випала нагода  потрапити в табір «Молода гвардія». Я думала, що це звичайний табір, де сумно та … Але справжні пригоди почалися ще на вокзалі. Більше ста дітей заполонили вокзал, всі почали знайомитися, скрізь було чути гомін та сміх. Потім була довга  ніч у потязі. Ви думаєте,  що  хтось спав? :) Ні! Ми жваво обговорювали те, що нас чекає попереду. Але всі наші припущення були марні. З першого дня нас закрутило у вирії подій. Конкурси, змагання, різні забави. У нас немає часу нудьгувати. Акція «Добрі вчинки» нікого не залишила байдужим. Кожен намагався зробити якомога більше добрих справ. Усі дівчата заплітали інших дітей з молодших «кораблів». А наші хлопці дисциплінували молодші загони. А головне – кожен день був насичений різноманітними подіями, святами, концертами, конкурсами та дискотеками, в яких ми були активними учасниками.

Наш корпус знаходиться на самому березі Чорного моря. З вікна видно, як великі хвилі набігають одна на одну. А коли вітер втихає, то згадуються вірші:

Какой простор, какой покой, какая власть,

Какая бесконечная отрада!

Я нагляжусь на море нынче всласть,

И большего сегодня мне не надо.

Але найбільше враження на мене справила екскурсія по місту Одеса. Опис місцевості можна почати з її історичного центру. Тут і старовинні вулички, і ласкаве Чорне море, і найкрасивіший в світі Оперний театр. А ще вражає найбільший та найпотужніший в Україні морський порт. Одеса – це справжні морські ворота України. Кожного переповнюють емоції, коли знаходишся на легендарній Дерибасівській  або піднімаєшся Потьомкінськими сходами. Ці помпезні сходи є входом з моря в чарівне місто. Звідси відкривається чудовий вид на Приморський бульвар – найкрасивіший у місті. Звідси добре видно панораму порту.

Після цієї екскурсії стає зрозумілим, що за один раз всю Одесу не розгадаєш. Хочеться знову і знову погуляти цими двориками й відчувати неповторний дух цього загадкового місця.

Але наступного дня життя в таборі знову підхопила нас хвилею. Немає жодної хвилинки для нудьги. І це пройшов тільки перший тиждень. Скільки всього цікавого та чудового чекає нас попереду? Так, нові знайомства, цікаві розважальні програми, незабутні враження, одним словом моменти, які запам’ятаються назавжди!

 

 

 

 Жеребцова Анастасія, 15 років, Дніпропетровська обл.


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки