УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Табори

 

Табір «Сонячний» відкрив свої двері у 1965 році. Детей зустрів корпус «Дубок», а в 1966 р. – і корпус «Берізка». Яскраві промінчики сонця завжди зігрівають своїм теплом юних жителів цього табору, тому що "Сонячний" знаходиться найближче до нього – на верхньому плато.

У 1972 р. дитячі голоси загомоніли у таборі «Зоряний». Корпус нагадує величезний корабель. З балконів кімнат можна милуватися парусниками та суднами, які відпливають від морвокзалу міста.

В 1986 р. замайоріли прапори над табором «Прибережний». Це ще один табір, з вікон якого можна насолоджуватися красою морського прибою та неймовірними видами одеської затоки.

Найпершим, у 1963 році, був збудований табір «Морський». Корпуси цього табору омивають морські хвилі, тому що він розташований на самісінькому березі Чорного моря. Але в даний момент "Морський" тимчасово не працює.
 

УКРАЇНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЦЕНТР«Молода гвардія» – державний заклад, у якому функціонують три табори відпочинку та оздоровлення дітей – «Сонячний», «Зоряний» і «Прибережний», які реалізовують єдину програму оздоровчих тематичних змін. Табори «Зоряний» та «Сонячний» приймають дітей цілорічно, «Прибережний» – у літній період. Комплекс табору «Морський» протягом останніх років знаходиться на реконструкції.

 

Кожен із діючих таборів центру має власні:

 

 •  територію;
 •  матеріально-технічну базу, що відповідає санітарно-гігієнічним нормам щодо організації оздоровлення, відпочинку та навчання дітей(спортивні споруди, майданчики під багаття, їдальні і т.і.);
 •  кадрове забезпечення для надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей.

 

Діти, що відпочивають в усіх таборах, мають рівний доступ у користуванні спільними інфраструктурними об’єктами дитячого центру:

 

 •  приміщеннями кіноконцертного комплексу та будинку творчості, бібліотекою;
 •  літньою естрадою;
 •  майданчиками вуличних тренажерів;
 •  мотузковим парком і спуском по канату Zip-line;
 •  пляжем;
 •  стадіонами, спортивними залами та майданчиками.

 

Організація харчування здійснюється у всіх таборах за єдиними стандартами та вимогами на основі 21-денного меню, погодженого Управлінням державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби України.

 

До програми тематичної зміни у кожному з таборів включені:

 

 •  екскурсії центром м.Одеса,  морська прогулянка на катамарані (у літній період);
 •  відвідування одного з театрів (Одеського академічного театру музичної комедії/ Одеського академічного театру  музичної комедії ім.М.Водяного), постанови Одеського державного цирку.

 

Знайомтесь з особливостями розташування, оснащення, умовами проживання з атмосферою кожного табору.

 

Вісті 

Фото розділи


 Щоденник

 Лідери

 Обличчя

 Виставки

 


«...Чи не люблю тебе щиро?»... Усі ми діти твої, Україно...
На теріторії «Молодої гвардії» Апокалепсис...
творчі студії... Не спи, моя рідна земля...


 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки