УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Проживання

Український дитячий центр «Молода гвардія» розташований у Суворівському районі м.Одеса, на березі Чорного моря на двох плато, висота між якими складає 18-20 метрів.

 

Площа дитячого центру – 30,8 га, протяжність берегової смуги – 850 метрів.У дитячому центрі постійно працюють два табори – «Зоряний» та «Сонячний», влітку відчиняється табір «Прибережний».

Табір «Сонячний» кожну зміну може прийняти до 410 дітей. Корпуси «Берізка» і «Дубок» розташовані у парковій зоні верхнього плато.  Поруч із корпусами споруджені затишні  кострові місця для збору загонів.

 

Між корпусами знаходиться алея урочистих подій та футбольне поле, поряд з яким розміщений майданчик із вуличними тренажерами, волейбольний і  баскетбольний майданчики. 

 

Алея, що пролягає вздовж краю верхнього плато, має назву «Сонячна», на ній розкішні троянди сплітаються в єдиний пурпурово-зелений букет зі стрункими тополями та пишними соснами.

 

Табір має окремо розташовану їдальню. Поряд знаходяться спортивна зала та будинок творчості.

 

Кімнати у корпусах 8-ми та  3-х місні, санвузли з душовими кабінами є у кожній із кімнат. У восьмимісних кімнатах з балконних терас відкривається вид на море. На кожному поверсі розташовані просторі  холи для відпочинку з телевізійним обладнанням.

 

Табір забезпечений гарячим водопостачанням. Опалення, подача гарячої води відбувається автономно, за рахунок роботи котельні центру. У корпусах присутні побутові приміщення для зберігання валіз, прання, прасування білизни. Холи відпочинку на поверхах оснащені меблями та телевізорами.

 

 

Табір «Зоряний» розташований на нижньому плато за 100 м. від моря. Потужність табору – більше як 500 місць. Неподалік табору знаходяться футбольне поле, спортивні майданчики для волейболу та баскетболу.

 

Табір функціонує як автономний корпус-комплекс та має нульовий поверх, їдальню і літній закритий майданчик для активного відпочинку.

 

У корпусі є два центральні входи, центральні холи, їдальня (560 посадочних місць), медпункт, камера схову, ігрові кімнати, музейні зали авіації та космонавтики, власна електрокотельна. 

З 2010 року у таборі поетапно проведений капітальний ремонт 4-ох поверхів двох частин корпусу, оновлені інтер’єри кімнат.

 

Кімнати у корпусі – десятимісні, тримісні та чотирьохмісні. Вікна в кімнатах – металопластикові, з антимоскитними сітками.

 

У кожній 10-місній кімнаті – комфортні ліжка, тумбочки, шафи з висувними шухлядами, приліжкові килимки, столи, табуретки, затишні штори та тюль.

4-місні кімнати умебльовані ліжками, приліжковими тумбочками і килимками, шафами, шторами, тюлем.

 

На кожному поверсі корпусу розташовані:

 

  •  холи, де збираються діти для проведення загонових заходів;
  •  холи забезпечені дерев’яними лавками, телевізорами, дзеркалами, столом, табуретками, мають вихід на балкон, вікна у них металопластикові з режимами провітрювання та антимоскитними сітками;
  •  туалетні кімнати загального користування (окремо для хлопчиків і дівчаток);
  •  кімнати гігієни, обладнані душовими кабінками, біде, умивальниками;
  •  душові кімнати;
  •  прасувальні дошки, праски, кімнатні сушки;
  •  побутові кімнати.ами, шторами, тюлем.

 

 

 

Табір «Прибережний» – сезонний, функціонує в літній період. Споруда табору архітектурно поєднана із кіноконцертним комплексом, має форму кільця із затишним закритим двориком, заповненим зеленню і трояндами.

 

Корпус знаходиться на найближчій із трьох таборів відстані – 50-ти метрів –від моря, і в цьому його основна принада: діти можуть насолоджуватися не лише чарівним краєвидом, а й шумом морських хвиль!

Табір приймає одночасно 200 дітей. Розміщення дітей забезпечує у десятимісних кімнатах. Кімнати оснащені необхідними меблями та м’яким інвентарем. Санвузли та побутові кімнати знаходяться на поверсі. На поверхах є холи, оснащені телевізором, дерев’яними лавами, праски та прасувальні дошки.

 

Корпус знаходиться на найближчій із трьох таборів відстані – 50-ти метрів –від моря, і в цьому його основна принада: діти можуть насолоджуватися не лише чарівним краєвидом, а й шумом морських хвиль!

       
       
       
       
       

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки