УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Клуби

  Дебатний клуб "Акцент"

Сучасний світ перенасичений інформацією. Все частіше ми стаємо учасниками чи свідками безрезультатних і пустодзвонних діалогів. Читаючи книгу, дивлячись телевізійні передачі, користуючись інформаційними джерелами, люди часто приймають одну сторону медалі, вважаючи, що по-іншому  не може бути і не буває.

 

БУВАЄ!

Шляхом до розумного вирішення проблем є ДЕБАТИ.

 

   
  Медіа-клуб "Прес-центр"
   

Дитяча газета «Світ дитинства» щозміни випускається в УДЦ «Молода гвардія» з червня 2009 р. Наприкінці зміни кожна дитина, яка відпочивала в таборі, отримує свіжий номер дитячого видання з публікаціями про найяскравіші події, які відбулися у дитячому центрі.

 

Ролі у дитячій редакції розподіляються із врахуванням досвіду, який мають хлопці і дівчата у журналістській справі, їхніх здібностей до написання новин, репортажів та інтерв’ю.

 

   
Економічний клуб «ECOOLNOMY»

«ECOOLNOMY» – заняття для дітей, які прагнуть бути фінансово грамотними, готові усвідомлено і розумно керувати власними фінансами, правильно користуватися існуючими фінансовими інструментами, бути готовими і стійкими до несподіваних фінансових криз. Це клуб для сучасного, розумного, думаючого покоління.

 

Діяльність клубу  здійснюється в рамках програми «Територія успіху», згідно якої дитина не тільки відпочиває, оздоровлюється, а й отримує основи економічних знань,  розвиває систему практичних навичок, які дозволяють їй орієнтуватися в економічному просторі сучасного суспільства.

 

   

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки