УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Співпраця із закладами освіти

Семінари-практикуми, конкурси та навчальні фестивалі для організаторів дитячого відпочинку

 

 

Державне  підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія» є  одним із небагатьох закладів в Україні, де співробітниками проводяться семінари-практикуми, конкурси педагогічної майстерності та навчальні фестивалі. При чому вони  проходять як на базі УДЦ, так і на виїзді, а такожможуть мати заочну форму участі.

 

Орієнтовані вказані заходи на вдосконалення педагогічної майстерності співробітників різних типів закладів, задіяних у сфері організації дитячого відпочинку та оздоровлення.

 

Цільова аудиторія – педагоги-організатори, методисти, культорганізатори, заступники директорів табору з виховної роботи різних закладів оздоровлення і відпочинку. 

 

Програми семінарів та фестивалів складаються за запитом слухачів, або у відповідності до вимог сучасної інноваційної позашкільної освіти. Такі заходи єповноцінним  освітнім середовищем та майданчиком цінного досвідуяк для молодих педагогів, так і досвідчених практиків сфери оздоровлення та відпочинку. 

 Докладніше...

 

Участь у конкурсах педагогічної майстерності дає  можливість оновлювати педагогічні проекти, презентувати творчі досягнення, ініціювати розробку освітньо-виховних програм, доцільніше планувати роботу тимчасових дитячих об’єднань,   створювати творчі майданчики для розробки тематичних змін,  впроваджувати інновації у сферу оздоровлення та відпочинку. 

 Докладніше...


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки