УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Партнерам

 

ДО УВАГИ ОБЛАСНИХ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ, ДО КОМПЕТЕНЦІЇ ЯКИХ ВІДНОСЯТЬСЯ ПИТАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ.

Шановні колеги! Просимо здійснювати підбір дітей згідно «Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства «УДЦ «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів», затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 02.06.2020 р. №358, зареєстрованого Міністерством юстиції України 12.06.2020 р. №517/34800

 

https://www.msp.gov.ua/documents/5756.html 

З метою якісної організації оздоровлення та відпочинку дітей в ДП УДЦ «Молода гвардія» дирекція дитячого центру звертається до вас із проханням під час заповнення бланків путівок звернути особливу увагу на:

-        обов'язкову наявність підпису особи, яка відповідає за видачу путівок;

-        наявність підпису одного з батьків або осіб, які їх замінюють. 

Нагадуємо також, що у списках дітей у розділі «Місце навчання» повинен бути вказаний клас, у якому навчається дитина.

До переліку речей, які діти повинні мати з собою, рекомендуємо додати у навчальний (не канікулярний) період:

– пенал з ручкою, простим олівцем та лінійкою:

– для 1 -2 класів – 1 зошит в косу лінійку, 1 в клітинку;

– для 3-6 класів –  1 зошит в лінійку (12 аркушів), 1 – в клітинку (12 аркушів):

– для 7-11 класів – зошит в лінійку (18 аркушів), 1 – в клітинку (18 аркушів).

Також нагадуємо, що діти, виїжджаючи до УДЦ «Молода гвардія», не повинні брати із собою коштовні речі (золоті прикраси, дорогі смартфони і т.і.)  задля убезпечення від крадіжок.

Просимо вас звернути увагу лікарів-педіатрів, які заповнюють установлену форму медичної карти дитини для направлення на відпочинок до УДЦ «Молода гвардія», на перелік протипоказань, з якими дитина не може бути направлена до центру. Рекомендуємо їм звертати особливу увагу на категорію дітей диспансерного обліку та дітей-інвалідів, у медичній карті яких повинно бути вказано, щодо якого захворювання у дитини інвалідність або диспансерний облік.

 

Наголошуємо, що ДП УДЦ «Молода гвардія» – не санаторій і не дитячий заклад санаторного типу. Діти перебувають тут на загальному режимі, спеціальне дієтичне харчування відсутнє. Діти ведуть активний спосіб життя (займаються спортом, купаються в морі, танцюють, грають).

 

ДП «УДЦ «Молода гвардія» ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО  у разі прибуття дитини до центру без медичної картки або з виявленими протипоказаннями відправити дитину назад із супроводжуючим за рахунок організації або особи, яка направила її, з повідомленням на адресу медичного закладу, в якому заповнювалась медична карта.

 

Просимо при відборі дітей знайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» № 357-17 від 04.09.2008 року, звертаючи особливу увагу на:

 

– розділ V стаття 30 «Права та обов'язки дітей, які перебувають у дитячих закладах» (пункт 2);

– розділ V  стаття 31   «Права та обов'язки   батьків або   інших законних представників» (пункт 2).

 ДЯКУЄМО ВАМ ЗА РОЗУМІННЯ І СПІВПРАЦЮ!

 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки