УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Крок до олімпійських перемог

 

Однією з найважливіших передумов гармонійності, повноцінного життя, самореалізації особистості є її здоров'я. Недаремно досі не втратило своєї значущості давнє латинське прислів'я «Здоровий дух у здоровому тілі». 

 

Саме на формування здорової, фізично повноцінної особистості спрямована фізкультурно – спортивна робота в дитячому центрі.

 

 

Рухова активність є генеруючим та стимулюючим чинником у системі здорового способу життя, має важливе значення для вдосконалення фізичного розвитку і підготовленості дитини, профілактики надмірної маси тіла та ожиріння, сприяє зменшенню ризику виникнення серцево-судинних захворювань, депресії.

 

  

Перебування дітей на чистому свіжому повітрі, раціональний режим дня, повноцінне харчування, регулярні за¬няття фізичними вправами, прийняття повітряних і сонячних ванн, купання - створюють оптимальні умови для зміцнення здоров'я і фізичного розвитку відпочиваючих, вирішуючи при цьому основні задачі фізичного виховання загалом.

 

 

Фізичне вихавання - педагогічний процес, спрямований на фізичний розвиток та загартування організму, гармонійний розвиток функцій і фізичних можливостей людини, формування життєво - важливих рухових вмінь та навичок.

 

Одним з основних напрямків діяльності Дитячого Центру «Молода гвардія» є активний відпочинок з використанням фізичних вправ, ігор, змагань, спортивних свят та спортивних тематичних заходів, також є великі можливості для оздоровлення організму шляхом використання усіх природних факторів, а умови табору можуть забезпечити правильний руховий режим для дітей, що є потужним оздоровчим засобом.

 

 Відділ спортивно-оздоровчої роботи

Відділ спортивно - оздоровчої роботи здійснює керівництво фізичною культурою та спортом, несе відповідальність за організацію та вдосконалення фізичного виховання відпочиваючих центру, розвиток та функціонування напрямку з туристичної роботи. 

Спортивно-масова робота

 

Спортивно-масова робота є головним напрямом впровадження фізичної культури і становить органічну частину загального виховання, покликану забезпечувати розвиток фізичних, морально-вольових, розумових здібностей та професійно-прикладних навичок дитини. 

Спортивні змагання

Протягом зміни спортивні арени Молодої гвардії живуть власним життям: кожного дня на них змагаються всі вікові групи відпочиваючих дітей, готуючись до заключних міжтаборових змагань – Спартакіади, та випробовують свої сили в таких видах спорту: футбол, піонербол (волейбол), баскетбол, флорбол (гра з ключкою та м’ячем на твердій поверхні), шахи, шашки, настільний теніс, легка атлетика (біг на короткі, та середні дистанції, стрибки в довжину, підтягування), зі спортивного туризму («Смуга перешкод» – подолання природних перешкод на пересіченій місцевості), спортивне орієнтування - геокешинг (орієнтування на місцевості за допомогою GPS – навігатора, компасу, карти).

Пляжне дозвілля

Кожен ранок в Молодій гвардії починається з ранкової гігієнічної зарядки, яка проводиться на березі моря. Вона проводиться в парах, з предметами, тематичного напрямку (до дня іменинника, дня моря, та ін) включає в себе елементи дихальних вправ та закінчується таким приємним окунанням. Для дітей це приносить не тільки користь, а й збадьорює їх, надає життєвої енергії на цілий день. 

Спортивні секції

Молода гвардія збирає дитячі таланти. На її теренах діти проявляють не лише свій творчий потенціал, але і з величезним задоволенням займаються улюбленими видами спорту, вдосконалюють техніку гри, радіють перемогам, розчаровуються при поразках, живуть спортом.

Робота спортивних секцій в ДП УДЦ «Молода гвардія» сприяє не лише розвитку фізичних якостей дитини: швидкість, витривалість, спритність, але й розвиває гнучкість та глибину логічного мислення, почуття відповідальності перед колективом, вміння працювати в команді, бути з нею єдиним цілим. 

Туристична робота

Багатство змісту, різноманітні форми та методи краєзнавчо-туристичної роботи переконують в тому, що будь-який з туристсько-краєзнавчих напрямків має необмежені можливості для патріотичного, історико-інтернаціонального, естетичного, екологічного а, найголовніше – фізичного виховання дітей та підлітків. Туризм - це гармонійне поєднання в дітей потреби в активному відпочинку, досягнення спортивних результатів та єднання з природою. 

 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки