УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Атестація педагогічних працівників – рух уперед з особливим змістом

 

У «Молодій гвардії» завершилась чергова атестація педагогічних працівників центру. Це – важливий етап у діяльності закладу, оскільки  відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу та професійній майстерності педагогічних працівників, для яких це змога піднятися на сходинку вище у своїй професійній діяльності.

 

Атестація педагогічних працівників проводилася відповідно до Закону України "Про освіту" (стаття 54) з метою активізації їх творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання, забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці.

 

Вона відбулася в атмосфері відкритості та доброзичливості. Педагоги, що атестувалися у 2021/2022 н.р., (а це 3 вчителі молодогвардійської школи та 2 методисти науково-методичного відділу центру) ознайомили членів атестаційної комісії з власними напрацюваннями за міжатестаційний період. Засідання проходило у змішаній формі, частина педагогів брала участь дистанційно в форматі ZOOM-конференції. Але це не вплинуло на ефективність роботи. Педагоги підготували та озвучили яскраві та змістовні мультимедійні презентації. За результатами голосування членами атестаційної комісії 4 працівники підвищили свої кваліфікаційні рівні, 1 – підтвердив раніше присвоєну вищу кваліфікаційну категорію.

 

Так, за висновком комісії, Волошановській Т.А. присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії», Дзиговському А.В. –кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії». Стосовно Драненко С.О. порушено перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації клопотання про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», щодо Лебединської О.В. – про підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», Юрченку А.В. присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»

 

– «Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче почнеться відставання» – ці слова Василя  Cухомлинського вже протягом десятиліть залишаються актуальними, а у нинішні буремні часи ще й набирають особливого змісту – зазначила директор загальноосвітньої школи ДП «УДЦ «Молода гвардія» Наталія Бакутіна і резюмувала: – Адже ми, педагоги, після перемоги Україні у війні маємо стати ще більш умілими, глибокими, сучасними і корисними своїм учням. І робимо усе для того, щоб бути такими.

  • 114
  • 132
  • _viber_2022-04-06_11-38-13-774
  • n04
  • sss09

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки