УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ПОЧАТОК 8-Ї ТЕМАТИЧНОЇ ЗМІНИ ВЖЕ ЗОВСІМ СКОРО

4 вересня 2021 року у дитячому центрі «Молода гвардія» розпочнеться 8-ма тематична зміна. Відновлення функціонування ДП «УДЦ «Молода гвардія» є  можливим на виконання Розпорядження №13 від 01.09.2021 р. Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру регіонального рівня, пов’язаної з поширенням на території Одеської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Бориса Волошенкова.

 

 

У розпорядженні йдеться про те, що у зв’язку з «локалізацією та ліквідацією спалаху COVID-19 серед дітей, виконанням профілактичних та протиепідемічних заходів, передбаченим «Планом по локалізації групової захворюваності на COVID-19 в ДП «УДЦ «Молода гвардія», припиняється дія Розпорядження від 17.08.2021 р. №11 «Про тимчасове призупинення функціонування ДП «УДЦ «Молода гвардія».

 

Виконувач обов’язків генерального директора підприємства Василь Бездень пояснив, що  робота дитячого центру відновиться у звичайному режимі із дотриманням вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 08.06.2021 р. №5 «Про затвердження протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-10».

 

Батьків, які планують відправити дитину на вересневу тематичну зміну у «Молоду гвардію», можемо запевнити, що це буде повноцінний відпочинок за звичайними правилами і традиціями дитячого центру. Діти будуть займатся у гуртках і спортивних секціях, відвідувати урокив нашій загальноосвітній школі, братимуть участь у заходах освітньо-виховного характеру. Сподіваємося, погода, температура морської води у вересні буде сприятливою для того, щоб діти змогли поніжитися на пляжі під теплим сонечком, – розповів Василь Максимович.

 

У науково-методичному відділі анонсували, що 8-ма зміна матиме назву «У КАДРІ – ГРА».– Ігровий проект «У кадрі – гра», який буде реалізований протягом зміни, спрямований на включення наших вихованців у активну комунікативну діяльність. Вони поповнять свій     арсенал ігор, візьмуть участь у багатьох ігрових програмах. Дітибудуть цікаво відзначати і міжнародні свята – день грамотності чи день фізкультури і спорту, і традиційні таборові події – вечори біля багаття, танцювальні батли, шоу талантів та ін., – перелічує методист науково-методичного відділу та куратор зміни  Юлія Філатова.

 

Тож до зустрічі, майбутні наші відпочивальники, чекаємо з нетерпінням!


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки