УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61
06. 04. 22

 

У «Молодій гвардії» завершилась чергова атестація педагогічних працівників центру. Це – важливий етап у діяльності закладу, оскільки  відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого колективу та професійній майстерності педагогічних працівників, для яких це змога піднятися на сходинку вище у своїй професійній діяльності.

 

Атестація педагогічних працівників проводилася відповідно до Закону України "Про освіту" (стаття 54) з метою активізації їх творчої професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання, забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці.

 

Вона відбулася в атмосфері відкритості та доброзичливості. Педагоги, що атестувалися у 2021/2022 н.р., (а це 3 вчителі молодогвардійської школи та 2 методисти науково-методичного відділу центру) ознайомили членів атестаційної комісії з власними напрацюваннями за міжатестаційний період. Засідання проходило у змішаній формі, частина педагогів брала участь дистанційно в форматі ZOOM-конференції. Але це не вплинуло на ефективність роботи. Педагоги підготували та озвучили яскраві та змістовні мультимедійні презентації. За результатами голосування членами атестаційної комісії 4 працівники підвищили свої кваліфікаційні рівні, 1 – підтвердив раніше присвоєну вищу кваліфікаційну категорію.

 

Так, за висновком комісії, Волошановській Т.А. присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії», Дзиговському А.В. –кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії». Стосовно Драненко С.О. порушено перед атестаційною комісією Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації клопотання про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», щодо Лебединської О.В. – про підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», Юрченку А.В. присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії»

 

– «Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче почнеться відставання» – ці слова Василя  Cухомлинського вже протягом десятиліть залишаються актуальними, а у нинішні буремні часи ще й набирають особливого змісту – зазначила директор загальноосвітньої школи ДП «УДЦ «Молода гвардія» Наталія Бакутіна і резюмувала: – Адже ми, педагоги, після перемоги Україні у війні маємо стати ще більш умілими, глибокими, сучасними і корисними своїм учням. І робимо усе для того, щоб бути такими.

 • 114
 • 132
 • _viber_2022-04-06_11-38-13-774
 • n04
 • sss09
14. 03. 22

«Як знайти конструктивну модель поведінки у стресових ситуаціях» – заняття на таку тему провели психологи дитячого центру для педагогів-організаторів.

 

 Під час заняття учасники:
- обирали настрій із запропонованого на картках;
- малювали "закарлючки", а потім намагалися вивести, що саме за ними приховане;
- малювали криницю - як віддзеркалення своєї душі та почуттів, розмальовували її кольорами, які бачили підсвідомо у своєму світі, розбирали та вербально описували намальоване...

 

Способи протидії стресам і тривозі можуть бути різними. Важливо у час, коли військові, наші знайомі, близькі чи друзі захищають країну зі зброєю в руках, уміти опановувати себе, не піддаватися паніці, керувати своїм психологічним станом.

 

- Маємо зберегти себе, щоб після нашої перемоги у гарному настрої, з великим багажем знань і навичок, знову дарувати тепло і енергію дітям України! - розповідають педагоги.

 

 • _viber_2022-03-10_14-05-12-030
 • _viber_2022-03-10_14-05-12-556
 • nnn6
 • stress-bomb-illustration
10. 03. 22
 
Практичне заняття з надання першої домедичної допомоги провели лікарі медичної частини для педагогів-організаторів Українського дитячого центру "Молода гвардія".
 
 
– Один із принципів надання першої допомоги – правильність і доцільність. Тож важливо, щоб людина, яка опинилася в обставинах, коли саме вона може допомогти, діяла впевнено, грамотно, продумано і спокійно, – розповідає керівник медичної частини Т.В.Соколова.
 
Пригадували і відпрацьовували правила зупинки кровотечі, серцево-легеневої реанімації, основи допомоги при пораненнях, травмах. Готувалися, засвоювали алгоритми дій, підсилювали навички готовності до дій у надзвичайній ситуації.
 
Заняття проводилося в рамках постійно діючої Лабораторії педагогічної майстерності.
 
 • _viber_2022-03-10_10-24-59-235
 • _viber_2022-03-10_10-25-00-582
 • vchasnonadanapershamedichnadopomogatseshansnazhittya
09. 03. 22
Щороку 9 березня, у річницю народження найвідомішого поета-пророка, дорослі й діти звертаються до творчості Тараса Шевченка, ще і ще раз перечитують слова Кобзаря, шукаючи в них мудрість і глибину.
 
У буремний березень 2022 р., коли Україна бореться з підступним ворогом за свою свободу й незалежність, тексти Шевченка звучать по-особливому знаково і пророче, на них хочеться опертися, вони мотивують і додають непереборної сили, віри в перемогу:
 
– Огонь запеклих не пече! писав Тарас Шевченко про сміливих і мужніх козаків, а ми знаємо, що ці слова стосуються і нинішніх воїнів Збройних сил України, які обов'язково здолають ворога, адже за них правда, за них "слава і воля святая!"!!!
 
На світлинах – миті вшанування творчості Тараса Шевченка із мирного довоєнного "молодогвардійського" життя: тут і "Шевченківські читання", і конкурс малюнків та газет, і музично-театральна постанова за мотивами поеми "Катерина" (2020 р.)
 
Автори сценарію, режисери-постановники (Олександра Довгій, Олена Лабудіна, Юлія Страшенко) намагалися зробити так, щоб усі діти – і актори, які були на сцені, і глядачі в залі – сприйняли творчість поета не тільки як класика зі сторінок підручника, а й як сучасника, який і сьогодні актуальний, бо говорить про важливі у різні віки проблеми честі, моралі, відповідальності за свої вчинки, проблеми любові, страждання і краху ілюзій... Поета, твори якого мають для українців понадчасову вартість.
Після вистави довго лунали оплески і вигуки "браво!". Глядачі дякували акторам за майстерну гру, декораторам, гримерам, костюмерам, оформлювачам, режисерам музики та освітлення за створення надзвичайно виразної атмосфери емоційності, яка подарувала кожному велику естетичну насолоду.
 
Нові й нові покоління українців дякують Тарасу Шевченку за невмирущу творчіть, за слова, у яких – правда і сила! Віримо, що зовсім скоро, після нашої ПЕРЕМОГИ. зустрінемось разом на сцені і у світлиці, почитаємо, зіграємо, заспіваємо...
 
"І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі!"
 
 • 121
 • 124
 • 126
 • 128
 • 129
 • 53970481_634302263666458_1692787056784179200_n
 • 54401829_634302493666435_1534084708072161280_n
 • DSC_2217ac
 • DSC_2236ac
 • DSC_2281ac
 • _viber_2022-03-09_16-21-37-204
 • _viber_2022-03-09_16-21-37-934
 
08. 03. 22

Зазвичай напередодні 8 березня наші дівчата брали до рук квіти, а сьогодні вони тримають зброю.

 

До жіночого свята їм бажали бути коханими, а зараз вони частіше чують: "Бережіть себе!".

 

Хтось із них відбиває атаки ворога, хтось зі скальпелем рятує життя захисників. Хтось цілодобово патрулює вулиці міста, не допускаючи мародерства та порушень громадського порядку. Хтось у бомбосховищі заспокоює зляканих вибухами дітей. Хтось плете маскувальні сітки та віддає останнє задля скорішої Перемоги!

 

Наші жінки – наймовірно сильні, мудрі, сміливі й красиві. Дякуємо за вашу безмежну любов до Батьківщини, за щоденну щиру самовіддану працю!

 

Бажаємо мирного неба над головою, здоров'я, щастя вам та вашим близьким!

 

Ми зробимо все можливе, щоб це були не просто слова!

 

Тримаймось, дорогі жінки! Разом ми переможемо!

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

8   

Вісті 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки