УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Безпека дітей

Територія Українського дитячого центру «Молода гвардія» знаходиться під цілодобовою охороною підрозділу Поліції Охорони Національної Поліції України.

Для надійної охорони дитячого центру може бути за необхідністю залучений сучасний матеріально-технічний потенціал поліції охорони: пульти централізованої охорони,  сучасні засоби зв'язку, спецавтомобілі, новітня вогнепальна зброя.

 

Поліцейські, що заступають на охорону, добре знайомі зі специфікою дитячого центру: вони за короткий час добре вивчають обличчя дітей, що тут відпочивають, привітні і тактовні з персоналом та гостями табору, ретельні і скрупульозні у дотриманні цілодобового пропускного режиму.

 

Завдяки професіоналізму і відповідальності працівників Поліції Охорони кожна дитина в дитячому центрі може почувати себе захищеною. 

Добрими друзями у дитячому центрі називають також співробітників Патрульної поліції.  Вони щозміни зустрічаються з дітьми, проводять бесіди і тренінги з актуальних питань дитячої безпеки.

З  молодшими школярами  – це зустрічі про правила безпечної поведінки на дорозі та в транспорті, значення дорожніх знаків, дискусії про те, як діти можуть допомогти привернути увагу водіїв транспорту до питання безпеки пішоходів на дорозі.

 

Зі старшокласниками обговорюються питання стосунків підлітків і закону та правову відповідальність дітей та підлітків за його порушення, передбачену Кримінальним кодексом України. Основна мета таких бесід і тренінгів –  профілактика конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді.

Важливо, що зустрічі поліцейських із дітьми проходять у невимушеній формі дружніх бесід, коли патрульному  можна задати будь-яке запитання, зробити привітне селфі, порадитися і навіть потоваришувати. Це сприяє формуванню довіри і шанобливого ставлення дітей до представників Національної поліції.

 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки