УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Екскурсії

Пропонуємо своїм відпочивальникам щозміни відвідати кілька стандартних та варіативних екскурсій, які відповідають тематиці зміни. На екскурсіях активно пізнаємо світ на спеціально підібраних об’єктах, знайомимось із визначними пам’ятниками м.Одеси, наповнюємось новими знаннями та емоціями.

 

ЕКСКУРСІЯ ДИТЯЧИМ  ЦЕНТРОМ  «МОЛОДОГВАРДІЙСЬКИМИ СТЕЖКАМИ»

Територія УДЦ «Молода гвардія» займає понад 30 гектарів, тож для того, щоб дитина відчувала себе тут комфортно, пропонуємо у перші дні прогулятися по ній, дізнатися, де знаходяться різні об’єкти, почути факти з історії дитячого центру. З розвитком інформаційних технологій на основних об’єктах центру з’явилися QR-коди, які відсилають до детальної додаткової відеоінформації, яку дитина може зчитати за допомогою смартфона.

 

Та все ж, у цій екскурсії важливі не тільки факти, дати і цифри – на «Молодогвардійських стежках»  діти дізнаються чимало цікавих легенд і навіть ритуалів, виконавши які, гарантують собі захопливий відпочинок в УДЦ «Молода гвардія».

 
ЕКСКУРСІЯ «ЗНАЙОМТЕСЬ, «ЧОРНЕ МОРЕ»

Хто назвав море Чорним? Яка його найбільша глибина? Якої висоти та сили досягають хвилі у Чорному морі? На всі ці запитання дає відповідь екскурсія «Знайомтесь, Чорне море», яку проводять для дітей педагоги-організатори.

 

У літній період знайомство з таємницями Чорного моря підкріплюється морською прогулянкою на теплоході Хаджибей, що є окрасою одеської гавані. Теплохід здійснює прогулянку вздовж одеського узбережжя, яка дарує незабутні враження, відчуття драйву та причетності до чогось таємничого, легкості і радості від морського бризу.

 

ПРОГУЛЯНКА  МІСТОМ «ОДЕСЬКИМИ ВУЛИЦЯМИ»

Педагоги-організатори проведуть дітей центральними вуличками, площами та парками Одеси,  розкажуть цікаві факти та легенди, покажуть видатні пам’ятки архітектури, які є візитною карткою міста. «Тещин» міст та Воронцовський палац, знаменитий оперний театр, Приморський бульвар та Потьомкінські сходи, вулиця Дерибасівська та міський сад, Грецький і Стамбульський парки відкриють відпочивальникам свої принади. Прогулянка буде інтенсивною та цікавою, а після неї захочеться приїхати до центру Одеси знову!

 

ВІДВІДУВАННЯ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ

Одеський театр опери та балету – гордість міста, його емблема і візитна картка. Багато хто приїжджає в Одесу тільки заради того, щоб побачити і відвідати цей шедевр архітектури. Адже він – один із найбільших  і найкрасивіших  оперних театрів у всьому світі! Особливо красивою є глядацька зала театру – куполи, колони, арки, скульптури, велична люстра… Ідеальне місце, щоб привернути увагу юних глядачів до театрального мистецтва!

 
 ВІДВІДУВАННЯ ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ЦИРКУ
Одеський цирк – це в першу чергу унікальна архітектурна споруда, зібрана ще у 1894 році виключно зі стальних конструкцій без використання технології зварювання. А вже потім – прекрасна циркова трупа, чудові артисти, яскраві постановки, які не перестають захоплювати і дивувати нові й нові покоління прихильників.
 
ВІДВІДУВАННЯ ОДЕСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ МУЗИЧНОЇ КОМЕДІЇ ІМЕНІ МИХАЙЛА ВОДЯНОГО

Зал театру музичної комедії – це один із найбільших і найкраще технічно оснащених сценічних майданчиків Одеси. Тут проходять сотні гастрольних концертів, а віднедавна – ще й найважливіші кінопокази Одеського Міжнародного кінофестивалю.

 

Відпочивальники УДЦ «Молода гвардія» мають можливість переглянути в театрі одну із яскравих вистав з його багатого репертуару. До улюблених маленькими глядачами вистав належать казки «Бременські музики», «Кіт у чоботях і Кішка у чобітках», «Пригоди Буратіно», «Вінні-шоу». Дітям середнього і старшого шкільного віку подобаються мюзикл «Червоні вітрила», оперета «Біла акація», «Бал на честь короля», створений для вшанування таланту народного артиста, колишнього директора і художнього керівника театру Михайла Водяного.

 
ЕКСКУРСІЯ НА ФРЕГАТ «ГЕТЬМАН САГАЙДАЧНИЙ»

До програми змін, тематикою яких є національно-патріотичне, військово-патріотичне, громадянське виховання входить поїздка дітей на фрегат «Гетьман Сагайдачний».

 

«Гетьман Сагайдачний» – це багатоцільовий корабель Військово-Морських Сил України. 4 липня 1993 року на ньому вперше підняли синьо-жовтий прапор, цю дату вважають Днем народження кращого військового корабля незалежної України. Під час анексії Криму екіпаж "Сагайдачного" не зрадив присязі. Сьогодні він залишається ядром знекровленої у 2014 році української флотилії. Офіцери проводять для дітей екскурсію по фрегату, розповідають про будні флагмана українського флоту. Діти дізнаються про те, хто і як служить на фрегаті, про деякі особливості потужності військового корабля, його арсенал.

 

Поїздка на фрегат, спілкування із діючими офіцерами ВМС України завжди справляє на дітей сильне і незабутнє враження.

 
 ЕКСКУРСІЯ ДО ОДЕСЬКОЇ КІНОСТУДІЇ

Одна з варіативних екскурсій, що доповнює програму тематичних змін –відвідування унікального і єдиного в Україні Музею-експозиції кіно на території Одеської кіностудії. Інтер'єри усіх залів музею ретельно підібрані, а декорації тішать відвідувачів своєю реалістичністю.

 

Захоплююча екскурсія завжди дарує дітям гарний настрій, бо при відчиняє завісу таємниць кінематографа, знайомить із добре збереженими експонатами, в яких знімалися актори відомих фільмів. Бажаючі навіть можуть приміряти на себе костюми мушкетерів, гвардійців чи інших відомих кіно-персонажів.

 
ВІДВІДУВАННЯ КІНОТЕАТРУ МЕРЕЖІ «ПЛАНЕТА КІНО»

В осінньо-зимово-весняний (або простіше казати – «непляжний») період наші відпочивальники полюбляють ходити на прем’єрні покази фільмів та мультфільмів у кінотеатрі мережі «Планета кіно». Кінотеатр має технології: IMAX (екран з п’ятиповерховий будинок, 2 потужні проектори, гучний звук, чітка картинка), 4DX (вітер, вода, дощ, навіть злива, а ще аромати та бульбашки — і все це на рухомих кріслах), CINETECH+ (власна технологія показу фільмів. Проектори Barco та Christie, реалістичне 3DLeonis з круговою поляризацією, широкі екрани від стіни до стіни, зручні крісла та збільшена відстань між рядами).

 

Традиційними є також зустрічі дітей із творцями українського кіно (як от із режисером фільму-фентезі «Сторожова застава» Юрієм Ковальовим.

 

ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ ЦІКАВОЇ НАУКИ

Школярі, які отримують задоволення від навчання навіть під час відпочинку у дитячому центрі, із задоволенням відвідують  одеський науково-розважальний інтерактивний Музей Цікавої науки. В музеї зібрана  величезна  кількість унікальних експонатів зі світу науки, кожен вражає і  дивує. Діти можуть по-новому і з інтересом поглянути на те, що раніше здавалося нудним або складним у вивченні. Мандрівкою до музею нагороджують переможців шкільних молодогвардійських конкурсів та проектів природничого напряму.

  


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки