УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ВІДОМІ ОСОБИСТОСТІ – У НАС В ГОСТЯХ

Зустрічі з відомими людьми, які приїжджають в гості до «Молодої гвардії», завжди залишають  яскравий відбиток у пам’яті дітей-відпочивальників.

 

Хлопці й дівчата з величезним задоволенням спілкуються, задають запитання, роблять сотні селфі – щоб колись, згодом, через багато днів, місяців чи навіть років, побачивши на екрані телевізора чи на сторінці підручника відому особистість, з гордістю сказати: «А я його/її! Знаю! Ми зустрічалися, коли я відпочивав у «Молодій гвардії!».

 

Часто такі зустрічі з людьми, які багато чого досягли у реалізації себе як професіонала в тій чи іншій сфері, впливають на світогляд і навіть на вибір дітьми майбутньої професії – адже тут бувають найкращі спортсмени, письменники, військові, волонтери, музиканти, композитори, державні діячі, керівники та представники органів місцевої та центральної виконавчої влади… 

 

У нашій галереї – незабутні зустрічі, які відбулися в УДЦ «Молода гвардія» протягом останніх років.

 

 

До учасників фізкультурно-оздоровчих змагань "Олімпійська зміна" приїхав Член Міжнародного Олімпійського комітету, Президент Національного олімпійського комітету України СЕРГІЙ БУБКА. Разом із ним – олімпійські чемпіони Микола Мільчев,  Юрій Чебан, доктор психологічних наук, професор, академік НАПН України, ректор Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського Олексій Чебикін.

 
Дитячий письменник  зі сторінок підручників з української літератури, автор багатьох відомих і улюблених читачами романів – «Джури козака Швайки», «Гості на мітлі», «Сторожова застава» – ВОЛОДИМИР РУТКІВСЬКИЙ .
 

Якийсь один із його вірші обов’язково знає кожен український школяр! І навіть  «молодогвардійську» школу-літаючу цей поет заримував у своїх легких і ритмічних рядках! В гостях у юних шанувальників поезії – АНАТОЛІЙ КАЧАН.

 

Народний артист  України, кобзар, бандурист і лірник, збирач і реконструктор давньої української музики, запорозьких, лицарських, козацьких пісень, пісень українських воїнів минулого століття ТАРАС КОМПАНІЧЕНКО та гурт «Хорея козацька» – з незабутнім концертом для відпочивальників «Молодої гвардії» та мешканців Одеси.

 
Зіркові особистості, які творять, прикрашають, вражають учасників Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!». Народний артист України ОЛЕГ МАРЦИНКІВСЬКИЙ народна артистка України ОКСАНА БІЛОЗІР, народна артистка України АНЖЕЛІНА ШВАЧКА, заслужена артистка України ІРИНА СЕМЕНЕНКО.
 
Знавець бойових мистецтв, засновник школи бойового гопака, президент Міжнародної федерації бойового гопака ВОЛОДИМИР ПИЛАТ.
 
ОЛЕКСАНДР ГОЛОПОТЕЛЮК – громадський діяч, патріот, учасник Революції гідності та війни за незалежність України – гість патріотичних заходів різного формату: круглого столу «Україна вчора, сьогодні, завтра» у День гідності та свободи, уроку мужності, патріотичного вишколу «Звитяга» та інших.
  
МИКОЛА СВИДЮК – народний артист України, композитор, виконавець, добрий друг дітей і величезний шанувальник «Молодої гвардії», у якій і сам колись працював музичним керівником.  «Співати разом з Миколою Свидюком - то були щасливі табірні дні. А слухаючи його, відчуваєш молодість та силу таланту» – так тепло відгукуються про зустрічі з М.Свидюком його шанувальники, і ніякі роки не змінюють цих відчуттів!
 
ВІКТОР АНДРІЄНКО –  режисер, актор театру і кіно, каскадер, телеведучий, шоумен, харизматична і мудра людина, яка, здається, має в запасі безліч цікавих і повчальних історій, щоб миттєво захопити увагу аудиторії! 
 
Журналістка, письменниця ОЛЕКСАНДРА ЯВОРІВСЬКА презентувала читачам, що відпочивають в таборах дитячого центру «Молода гвардія» книгу «ЮКІ. Людина 400 шрамів» про найвидатнішого воротаря в історії хокею, українця за походженням Тараса Савчука.
 
ЙОСИП ЧУПРИК – співак, ведучий, майстер ігрових програм, автор та виконавець найсучасніших молодогвардійських пісенних хітів. Його поява на «молодогвардійській» сцені неминуче викликає шквал позитивних емоцій!
 

  


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки