УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ВИПУСК ІЗ "СОНЯЧНОЇ" АКАДЕМІЇ МЕДІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ

4 квітня у кіноконцертному залі Молодої гвардії відбувся випуск із Академії медійної грамотності. У концерті брали участь найкращі жителі Сонячної країни, які набралися досвіду, покращили свої навички або ж здобули нові під час нашої тематичної зміни.

 

Сумно… Сумно усвідомлювати неминучу мить розставання, хоча логічно,  що все мусить добігати свого завершення. Завтра діти поїдуть додому, залишивши спогади про цей невпинний ритм життя, яскраві моменти, дискотеки, багаття, змагання, виступи на сцені, вечірні вогники... Тому Сонячна країна вирішила залишити в серці кожного таборянина ще один гарячий промінчик сонця, який мав би зігрівати завжди і скрізь.

 

Концерт (і це вже стало нормою) проводився із врахуванням карантинних рекомендацій: діти та педагоги-організатори дотримувались потрібної дистанції у залі, проводилась дезінфекція рук – все було, як кажуть, під контролем.

 

Із захопленням педагоги-організатори та діти спостерігали за художніми номерами юних талантів нашого табору. Дівчата із 3-го містечка, як завжди, дивували дітей власним енергійним та оригінальним танцем, під час якого ніхто не міг всидіти на місці, а танцювали разом з ними. Діана Крайова із 14-го містечка подарувала жителям нашої країни пісню, під час якої діти всі разом світили ліхтариками та створювали неймовірну атмосферу. Надзвичайно енергійним та крутим був танець у виконанні хореографічного гуртка «Летсденс». 8 містечко, у свою чергу, згуртовувало дітей під час гри «Шин-шин», таборяни залюбки повторювали рухи за дітьми. Панувала надзвичайна атмосфера свята!

 

Творча частина частина перепліталася з офіційною: жителі Сонячної країни протягом зміни були надзвичайно активними, допомагали педагогам-організаторам, брали участь у спортивних та освітньо-виховних заходах. Тож активістів, лідерів та переможців безлічі подій нагородили грамотами. Сюрпризом було те, що діти і собі нагороджували педагогів-організаторів дипломами та вручали подарунки, зроблені власноруч.

– Я ніколи не забуду Сонячну країну та її жителів. Цей концерт ще раз довів мені, що всі ми тут одна сім’я, яка залишиться назавжди в наших серцях. Сьогодні я вкотре переконалась, що не хочу їхати звідси! – зі слізьми на очах розповідала жителька 3-го містечка.

21 незабутній день зміни «Академія медійної грамотності», ця насичена та цікава програма подарувала відпочивальникам знайомства, знання, досвід та яскраві враження. Діти впевнено і пліч-о-пліч зі своїми друзями проживали всі ці дні, із задоволенням брали участь у різноманітних подіях. Не вистачить і години, щоб перерахувати все, що відбулося в "Сонячному". Взагалі, кожен момент – особливий для кожного з жителів Сонячної країни. Ми впевнені, що ця зміна залишиться в серці кожного! Пам’ятайте, в Молодій гвардії на вас завжди чекатимуть з нетерпінням!

 

 

Марина Купчик,

студентка 41-Ж групи

КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М. Грушевського»

 
  • 4s1
  • 4s2
  • 4s3
  • 4s4
  • 4s5
  • 4s6
  • 4s7
  • 4s8a
  • 4s9

 

Вісті 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки