УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ВІДПОЧИНОК ПОВИНЕН БУТИ СМАЧНИМ!

У таборі «Зоряний» Українського дитячого центру «Молода гвардія» усі знають про традицію особливого, оригінального запрошення педагогами-організаторами громад в їдальню.

 

Ось, наприклад, як смачно запрошує чергова 6 громада на сніданок:

 

– Доброго ранку! Сьогодні наш ресторан приготував дивовижний сніданок. Він включає в себе пухкий омлет, гречану кашу з молоком, салямі найвищого гатунку, горошок у вигляді серця та ніжне вершкове масло. Смачного!!!

 

А ось кличе чергова 1 громада:

 

– Запрошуємо вас на обід до нашого ресторану “Зіронька”. Для вас приготували: салат “що літом, що зимою”, суп “сніжна курочка”, равіолі з сиром дор блю, сік зі свіжих фруктів, зібраних на плантації, французький батон та український домашній хліб.

 

Зрозуміло, що в таке символічне закликання внесена крапля позитиву та декілька крапель креативу.

 

Колись таку смачну традицію робити зі звичайного особливе розпочала педагог-організатор табору “Зоряний” Маргарита Георгіївна, а згодом гарна ідея перетворилася у справжній челендж для кожного наступного чергового в їдальні.. А якщо відкинути прикраси та гумор, то багатьох справді турбують питання харчування. Як смачно готують в дитячому центрі? Як часто? Що на сніданок? А обід? Чи є смаколики, фрукти?..

 

У “Молодій гвардій” –  збалансоване, різноманітне п’ятиразове харчування за 21-денним меню. І “армія” бджілок-трудівниць (працівників відділу харчування), які щоденно додають краплі любові в свої страви, чим роблять їх ще смачнішими.

 

Сьогодні наші експерти з «молодогвардійського» харчування  – троє сестричок, які отримали путівки від Харківського департаменту соціального захисту населення як діти з багатодітної сім’ї. Це – Софійка, Варвара, Катерина, яким пощастило бути в одній 16 громаді.

 

Дівчатка розповіли, що меню їм полюбилося, хоча домашні страви матусі Марини вони люблять не менше...Так, для Катрусі улюбленим сніданком стала манна каша та смачні гарячі бутербродики. 9-річній Варварі до вподоби  борщик з  часниковими пампушечками та макарони з тефтелями.

 

А от найстаршій Софійці сподобалась картопляна запіканка, котлета та сосиска в тісті.

 

І це тільки мала частина тих смачних страв, які пригадали дівчата під час інтерв’ю. Софійка поділилася, що з нетерпінням чекає сьогоднішнього вечора, бо хоче спробувати смачні крендельки з йогуртом.

 

Дівчата задоволені, а що може бути бути кращим для нас...

 

Щасливі діти –  щасливі ми!

  • 5z1
  • 5z2
  • 5z3

Вісті 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки