УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ЯКУ СОЦІАЛЬНУ МЕРЕЖУ ОБИРАЄШ ТИ?

1 мільйярд!!!! Чи знаєте ви, що ховає за собою ця цифра? Виявляється, саме стільки користувачів охоплює мережа Facebook. А от українських поціновувачів Facebook нараховують близько 12 мільйонів!..

 

На станційній грі, яка відбулась 28 березня у таборі "Сонячний", хлопці й дівчата ділилися один з одним інформацією про особливості великих і малих соціальних мереж. З'ясовували, який контент "полюбляє" кожна із соцмереж, на яку аудиторію вона розрахована. Називали вражаючі цифри, обговорювали переваги і недоліки тієї чи іншої мережі чи месенджера, відстоювали свою, найулюбленішу мережу... Як думаєте, яка саме перемогла?

 

Кожне містечко за своїм маршрутом пізнавало усі соцмережі, діти не тільки слухали інформацію і відповідали на запитання, а й виконували творчі завдання, щоб «відчути на дотик» Twitter, WhatsApp чи Viber…  На завершення представники кожного містечка отримали сертифікат знань, а разом із ним – порцію секретів і порад, які допоможуть користуватися соцмережами і месенджерами якомога більш ефективно і безпечно.

 
  • 2z1
  • 2z2
  • 2z3
  • 2z4
  • 2z5

 

Вісті 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки