УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

А ЯКИЙ ТВІЙ ОСОБЛИВИЙ ТАЛАНТ?

Бачити щось незвичайне та прекрасне у буденному дні – це особливий талант, яким наділені наші педагоги-організатори. Саме вони  додають родзинки креативності та творчості навіть у найбільш строгі та серйозні інструкції, вимоги, положення (яких у наші «карантинні» дні безліч!) Чи не талант: мити руки та наспівувати пісню, кричати кричалки про антисептики, грати ігри щоб зберегти дистанцію?..

 

Але й традиційних талантів – чарівного співу чи запального танцю ніхто, як кажуть, не відміняв. От і зібралися відпочивальників табору «Зоряний», щоб влаштувати на сцені кіноконцертної зали шоу талантів «Зірка+Зірка». 6 та 7 загін показали, які вони співочі, найменші запалювали виконанням яскравого танцю, 2 та 3 загони порадували акапельним виступом – і  отримали 1-ше місце… Звичайно, були того вечора і такі діти, які так і не насмілилися вийти на сцену – але ж у них попереду ще багато таборових буднів і свят, багато зустрічей з людьми, які готові підтримати і надихнути на успіх. Ми переконані: «Зоряний» зможе вселити у багатьох дітей віру і впевненість у собі. Саме про це, здається, писав американський письменник, поет, богослов і педагог Генрі ван Дайк:

 

-  Використовуйте той талант, яким володієте: в лісах було б дуже тихо, якби співали ті птиці, у яких виходить це краще за інших.

  • 2z2
  • 2z3
  • 2z4
  • 2z5
  • 2z6

 

Вісті 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки