УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

КОМАНДА «ЗОРЯНОГО» ПЕРЕМОГЛА У ДЕБАТАХ ПРО ТОЛЕРАНТНІСТЬ

У сучасному світі усе більшої актуальності набирає тема толерантності. Толерантність суспільства є яскравим показником рівня культури членів цього суспільства.  За даними соціологів із відкритих джерел, рівень толерантності українського суспільства щодалі знижується, відповідно, зростає рівень нетерпимості до іншої мови, іншої національності, іншого матеріального стану і т.і.

 

Проблема толерантності стала основою для вибору теми стартових у 2020 році дебатів в дитячому центрі «Молода гвардія» у рамках I тематичної зміни «Ми – різні, ми – рівні».   Дві команди – представники Зоряного мегаполісу та Сонячної країни, відповідно до результатів жеребкування,   відстоювали або спростовували тезу "Толерантним бути важко".

 

Опоненти намагалися аргументовано донести свою точку зору до суддів та усіх присутніх. Як коментують судді, учасники виявилися гідними суперниками, незважаючи на труднощі, що склалися на шляху освоєння технології дебатів. Врешті, перемогу здобула команда ствердження  "Зоряні генії", у складі якої грали дебатери Ольга Машкова, Іванна Воробанич, Богдан Виклюк, при цьому кращим спікером визнали учасника «Сонячної» команди Кевіна Бентковського.

 

Дебати – це значна інтелектуальна праця, тож ми дуже раді, що, знаходячись на відпочинку, хлопці й дівчата виявляють свою готовність  занурюватись у дебатну науку, поглиблювати здатність і вміння критично мислити. Дебатний клуб «Акцент», який діє в УДЦ «Молода гвардія» на постійній основі, відкриває школярам  такі можливості.

  • 117
  • 117a
  • 117b
  • 117c
  • 117d
  • 117e

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки