УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"ХТО КРАЩИЙ…?" – інтелектуальні змагання між командами «Сонячного»

5 березня у таборі "Сонячний" відбулась  інтелектуальна гра "Хто кращий…?".  На сцені змагалися  команда дітей та команда педагогів-організаторів, а це, погодьтеся, завжди передбачає захопливу інтригу!

 

Кожна з команд демонструвала ерудованість, творчість, енергійність, ну і звісно, жагу до перемоги. Гра складалася  із 4 блоків: "Мистецтво", "Історія", "Географія"  та "Музика". На завершення гри, учасники команди розгадували таємницю  "чорного ящика".  На радість уболівальникам перемогу отримала дитяча команда ( і це всупереч величезному досвіду команди педагогів-організаторів). Та попри поразку, наші педагоги не засмутились, а навпаки щиро зраділи успіхові молодого покоління інтелектуалів.

 

Методист табору «Сонячний» , член журі Катерина Кочерба, коментуючи інтелектуальний двобій команд,  зазначає , що протягом усього конкурс схвальна усмішка не сходила з її обличчя:

 

– Головною родзинкою цього конкурсу був чудовий настрій доброзичливості і взаємоповаги, який панував між командами на сцені. Ніхто не програв того вечора – і це дуже важливо!

 

Додамо, що у програму І тематичної зміни «Ми – різні, ми – рівні»  педагоги-організатори табору «Сонячний» включили чимало своїх «фірмових» справ, які, по-перше, дозволяють максимальній кількості дітей проявити себе, а, по-друге, є запорукою створення теплої, дружньої атмосфери у колі хлопців і дівчат різного віку.

 

Так, 25.02 діти взяли участь у квест-грі «Скарби Мазепи», 26.02 відбулось ерудит-шоу «Я знаю про Україну все», 29.02 – станційна гра «Робота майбутнього»… Попереду у «Сонячних» відпочивальників ще кілька днів таборової зміни, які традиційно будуть ще більш насиченими та емоційними.

 
  • s01
  • s02
  • s03
  • s04
  • s05
  • s06
  • s07

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки