УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

СТРАХ, АДРЕНАЛІН, ЗАДОВОЛЕННЯ – ПРИХОДЬ ЗА СИЛЬНИМИ ЕМОЦІЯМИ!

Про відвідини мотузкового містечка, розташованого на території Український дитячий центр "Молода гвардія", розповідають журналісти прес-центру, 16-річна Надія Головко з Херсонщини та Софія Єфремова з Тернопільщини (12 містечко, т. "Сонячний"):

 

– В один із теплих листопадових днів до настання вітряно-морозяної погоди відпочивальники 12-го "Сонячного" містечка відвідали мотузковий парк дитячого центру.

 

Перед тим, як розпочати проходження випробування, кожна дитина вислухала правила техніки безпеки від інструктора з туризму, одягла страхувальну систему і каску. За словами інструктора Андрія Кутуненка, "на кожному етапі траси може знаходитися лише одна людина, наступна може стартувати аж тоді, коли попередник досягне платформи"...

 

Так і зробили, і ось – перші сміливці вже на висоті. Бачимо, що мотузкова траса на території "Молодої гвардії" – дворівнева. Нижній рівень рекомендують проходити дітям, починаючи із молодшого шкільного віку. Вищий – дещо складніший і потребує трохи більшої фізичної вправності.

 

... Минає трохи часу – і ми вже зустрічаємо своїх друзів на фініші:

 

"Проходити дистанцію було дуже цікаво, хоча на деяких моментах і важко", – розповідає Віка Саган.

 

"Так, не все було легко, але воно того варте!" – додає 16-річна Марія Ш.

 

Що ж, кожен, хто не боїться долати труднощі, щоб ковтнути адреналіну і отримати фізичне і моральне задоволення, може відвідати мотузковий парк. Але, напевно, вже тоді, коли закінчаться морози.

 
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки