УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

"МІСТЕР "ЗОРЯНОГО" МЕГАПОЛІСУ – НАШ ДРУГ!"

До всесвітнього дня чоловіків (відзначається у першу суботу листопада), у таборі "Зоряний" Українського дитячого центру "Молода гвардія" провели конкурсу програму, на якій серед сильних претендентів обрали найбільш гідного, якого нагородили титулом "Містер "Зоряний".

 

Так дуже рідко трапляється, але цього разу дівчата виконували у програмі тільки другорядні ролі:

 

Ми готували танець, щоб підтримати хлопця із нашої громади, дуже старалися, щоб внести свій вклад у його перемогу! І, здається, свою справу ми зробили чудово!" – розповідає Ірина Гаркуша із 2-ї громади.

Дівчаткам із 2-ї громади справді пощастило – "Зоряним" містером став їхній друг Вадим:

 

Я впевнена, що наш Вадим заслужив цю перемогу! Бо він – цікавий друг, з яким завжди можна поговорити, він розумний, має почуття гумору, до того ж, завжди готовий підтримати. Такі хлопці і мають ставати переможцями!" – переконує Таня Польчук.

 

Зазначимо, що всесвітній день чоловіків, хоч і не відзначається так масштабно, як аналогічне жіноче свято, заснований для того, щоб відзначити особливу, позитивну роль чоловіків у житті громад. У цей день прийнято відзначати чоловіків, що є прикладом для наслідування, розповідати про їхні життєві досягнення та заохочувати позитивну рольову чоловічу модель. Порядок святкування цього дня не є обов’язковим – але ви завжди можете зупинитися у першу суботу листопада, щоб захопитися справді гідними чоловіками чи хлопцями, які опинилися поруч.

  • 070
  • 071a
  • 072
  • 073

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки