УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ВЖИВАННЯ НАРКОТИКІВ, АЛКОГОЛЮ, КУРІННЯ ДІТЬМИ ТА ПІДЛІТКАМИ: ВІДВЕРТА РОЗМОВА

29 жовтня старшокласники,  жителі трьох громад табору "Зоряний" обговорювали проблему наркоманії та зловживання алкоголем дітьми та підлітками.

 

Старший лейтенант Суворовського відділення поліції в м.Одеса Головного управління національної поліції в Одеській області Наталія Міхайлінець стала цього дня експерткою, яка розповідала про випадки вживання алкоголю та наркотиків дітьми і про те, які наслідки викликають ці шкідливі явища.

 

Спочатку діти відчували себе досить скуто, очікуючи на те, що слухатимуть "чергову лекцію та моралі". Проте, у ході відвертої розмови, вони стали задавати все більше запитань, на які отримували від представника поліції досить розгорнуті відповіді, підкріплені прикладами з життя.

 

Саме такі приклади, за словами учасників зустрічі, є найцікавішими і діють як дуже сильні аргументи. Так, Варвара, відпочивальниця 1-ї громади, розповіла:

 

–        Доволі сильно мене вразив випадок із чоловіком, який "сидів на солях" (вид синтетичного наркотику - ред.), розумів, що його чекає, але не збирався нічого змінювати...

 

Те, що розмова на таку непросту тему підлітків із поліцейським була важливою і виділила час подумати про дуже серйозні речі – факт, який не можна заперечити.

 

 

(Олександр Білобородов, 1 громада, табір "Зоряний")

  • z1
  • z2
  • z3
  • z4

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки