УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ЯК МОЖНА ВІДЗНАЧИТИ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АРХІТЕКТОРА

У перший понеділок жовтня відзначається Всесвітній день архітектора. Як можна відсвяткувати в таборі це професійне свято? Юрій Макаріцький – курінний «Зоряної Січі» розмірковував так:

 

– Створити проект нової будівлі за одну добу – не реально…  А ось  відтворити його – нам під силу! Нещодавно я побував у музеї мікромініатюр у м.Києва .  На світі існує всього два такі музеї мікромініатюр - у Києво-Печерській Лаврі, та гірському князівстві Андорра.   Український музей – це виставка виробів  майстре мініатюр Миколи  Сядристого. Всі роботи він виготовляє власними руками. Саме його витвором вважають найменший діючий електромотор розміром 1/20мм, що у 20 разів менше макового зернятка. Недаремно його визнали кращим мініатюристом світу!..

 

Отож, після розповіді курінного, у дітей виникла ідея: чому би не влаштувати таку міні-виставку в дитячому центрі?.. Спробувати себе у ролі майстрів архітектурних мініатюр? Відпочивальники «Зоряної»  із завзяттям взялися за справу – і почали творити архітектурні пам’ятки України та світу із природних та підручних матеріалів. Звичайно, досягти витончених результатів архітекторам-початківцям не вдалося, проте зуміли відчути особливості цієї складної професії, у якій треба поєднувати творчість зі знаннями технологій, інженерні навички з навичками скульптора, точність і акуратність з польотом фантазії…

 

Така спільна діяльність розширює  можливості пізнання світу і є чудовим майданчиком творчого спілкування підлітків протягом їхнього спільного  відпочинку.

  • z1
  • z2
  • z3
  • z4
  • z5

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки