УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

НАСТІЛЬНІ ІГРИ – ЧУДОВА АЛЬТЕРНАТИВА ГАДЖЕТАМ

Що ви робите, коли маєте хвилинку-дві-п'ять вільного часу? Зізнайтесь, заглядаєте у смартфон? 

 

Відпочивальники 4 і 5 куренів табору "Зоряний" спробували альтернативно заповнити годину свого вільного часу – вони з великим інтересом взялися опановувати настільну гру "Українська революція 1917-1921", розроблену Українським інститутом національної пам'яті.

 

– Навідні питання, підказки, відповіді – звучали влучно, немов стріли. Кожна дитина відчула себе дослідником історії, адже скільки потрібно знати, для того щоб грати в цю гру! Гра тривала 56 хвилин, та діти настільки зацікавилися нею, що й не помітили, як швидко пройшов час! – розповідає педагог-організатор Альона Андріївна Мойсеєва.

 

А 13-річна Анна Бутусіна, яка приїхала до центру з Івано-Франківщини так коментує свої ігрові досягнення:

 

– Команди, які вчора створились під час гри, були дуже сильними, але я, як капітан команди, підготувала для гри кращих з кращих, тому перемога була за мною!

 

Методист табору "Зоряний" Ірина Хмельніченко наголошує на тому, що перемога у такого роду настільних іграх не є їхньою головною метою:

 

– На відміну від комп'ютерних ігор, якими так захоплені сучасні підлітки, настільні ігри дарують живі емоції, допомагають розвивати логіку, вміння домовлятися один з одним, прислухатися до думки колеги по команді. Це просто гарний привід для корисного спілкування і чудова альтернатива будь-якому гаджетові! – зауважила методист.

  • 040
  • 041
  • 042
  • 043

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки