УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

СЕРПЕНЬ – НЕ ЧАС СУМУВАТИ

Сумуєш,  що вже серпень і літо завершується?.. Маєш на це право, але на маєш часу сумувати, якщо ти відпочиваєш  таборі «Сонячний» і є учасником 8-ї тематичної зміни «Незламні. Вільні. Незалежні».

 

В «Сонячну»  країну приїхали 382 дитини, у їхньому числі –  150 спортсменів-учасників Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих змагань «Олімпійська зміна» та 50 дітей із Румунії.

 

Від початку зміни вже відбулось чимало справ різного спрямування:  вітальна кампанія «На вас чекали», збір знайомств «Молода гвардія.UA», презентація гуртків, секцій та творчих майстерень… А 10 серпня діти зіграли у станційну гру «Атлас України», де кожне містечко мало свій маршрут, за яким переміщувалося від однієї станції до іншої.

 

За словами учасників гри, відвідувати станції було «безмежно весело і цікаво». Кожна станція, за задумом організаторів, постала у вигляді одного з міст чи містечок України –  Одеса, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Умань, Кам‘янець-Подільський та Запоріжжя. Спочатку діти дізнавалися факти про те чи інше місто,а згодом відповідали на запитання вікторини, перевіряючи себе на уважність та оперативність пам’яті.

 

Діти намагалися зробити гру  максимально захопливою, тож з ентузіазмом взялися за її підготовку: малювали визначні місця, вигадували питання на перевірку уважності, відшукували справді цікаву інформацію, яка б могла вразити чи навіть приголомшити.

 

У цей же день відбувся святковий концерт від педагогів-організаторів «SunnyDrive». Очікуючи на виступ, всі діти «кипіли» від нетерпіння, а потрапивши на концерт,  і діти, і педагоги обдаровували один одного неймовірно щирими усмішками, як на виступі справжніх світових естрадних зірок! Упродовж всього виступу глядачі аплодували стоячи, підспівували і навіть підтанцьовували разом з виконавцями.  Позитив надовго оселився в  серцях дітей.

 

«Ми не забудемо цей день, тому, що «Молода Гвардія» зробила для нас неймовірне свято!» – один за одним  говорили діти після концерту.

 

 «Ну, що, Гвардіє, дякую тобі за цей неймовірний день!», – написала у соцмережі Анастасія Стрельцова з 13 містечка.

 

В неділю 11 серпня  на березі Чорного моря відбувся конкурс боді-арту «Барви літа». Всі учасниці малий приголомшливий вигляд після мистецької прикрашання їхніх спин, рук та облич спеціальними фарбами літа, які тільки які підкреслювали їхню. красу. У цьому конкурсі були  й переможці –  на думку журі,  образ учасниці 11 містечка став  найкращим.

 

Барви літа – це те, чим варто насолодитися і що варто запам’ятати на увесь прийдешній навчальний рік. Тож не втрачай час на те, щоб сумувати, відпочивай і сповна насолоджуйся «Сонячним» літом!

 

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки