УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ІГРИ ТА ЗАБАВИ З ПРАБАБУСИНОЇ СКРИНІ

Що можна знайти у прабабусиній скрині? Сувої  полотна, вишиті та ткані рушники й сорочки, настільники і скатерки, святковий одяг, величезну кількість найрізноманітніших хусток, вузлик із таємничими речами… А от відпочивальники 16 загону табору «Зоряний» витягнули з бабусиного сховку вервечку народних ігор та забав.  31 липня діти стали учасниками інтерактивної подорожі з елементами гри «З бабусиної скриньки».

 

Педагог-організатор Регіна Валеріївна Вовк  ознайомила дітей з природою походження народних ігор, розповіла про їхню практичну основу та навіть ритуальне значення. Діти захоплено гралися, дізнавалися таємниці прадавніх ігор, демонстрували театральну замальовку, у якій добра народна гра постала перед очима зацікавлених маленьких глядачів.

 

Час, звичайно, вніс зміни у зміст ігор, створив чимало їхніх варіантів, наповнив новими смислами і модифікаціями. Ігри втратили свій магічний смисл і перейшли у розряд звичайних дитячих та молодіжних ігор та забав. Важливо, щоб сучасні діти не переставали грати у традиційні ігри, які є частиною культури українського народу. Адже вони є надійним інструментом виховання та гармонійного розвитку, розвивають мову та інтелект, формують моральні цінності.

 

Бережімо духовне багатство, що дбайливо складене у «прабабусиній скрині»…

  • 293
  • 294
  • 295
  • 296
  • 296a
  • 297

 


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки