УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

У «Зоряному» відкривали космічні світи

Мабуть, немає такого місця на Землі, куди б не ступала нога людини. І лише незвідані космічні простори манять невідомістю. Ось чому юні серця зоряних мандрівників  так прагнуть пізнати далекі світи. "Зоряний" – це табір, що безупинно мчить до зірок! Прийдешній День космонавтики, який традиційно святкується 12 квітня, надихнув на  ідею провести у «Зоряному» тематичний день космічних пригод. Ідею реалізували 6 квітня.

 

Кожна справа у цей день була пов'язана з космосом.  Ось, наприклад, на пісенно-ігровій програмі « Зореліт» кожна дитина могла взяти участь в розіграші аксесуарів з логотипом «Молода гвардія», лише потрібно було відповісти правильно на запитання з космічної галузі знань, під час ігрової програми були проведені ігри із застосуванням проектора, так що діти могли зануритися у віртуальну реальність під час однієї гри.

 

Відомо, що діти обожнюють дивитися мультфільми, тому, на виконання мультяшних мрій та уподобань, у «Зоряному»  підготували зробили танцювальні мульти. Ігровики заряджали енергією навіть тих, хто був без гарного настрою. Під час конкурсно-пізнавальної програми «Зоряна галактика» діти демонстрували якийсь незвичайний інший світ,  не такий як у реальності (номери дітей були про яскраві зорі, ніч, день та про щось потаємне). Тож бажаємо кожному з вас знайти своє зіркове місце. Нехай Сонце освітлює ваші траєкторії, гравітація буде тільки від щастя, а внутрішній всесвіт не знає жодних затемнень!

 

 

Щиро ваші – кореспонденти прес-центру табору «Зоряний»

  • z1
  • z2
  • z3
  • z4
  • z5
  • z6

 


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки