УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

ПЕРЕДНОВОРІЧНА ІСТОРІЯ ІЗ ТАБОРУ ПІД ЗЕЛЕНИМИ ПРАПОРАМИ

Добігає до кінця 2018 рік... Скрізь: у думках та мріях, у подвір’ях та будівлях, кав’ярнях та між сторінками книжок господарює передноворіччя.

 

У " Молодій Гвардії" усі та кожен вже приготувалися зустрічати одне з найдовгоочікуваніших свят, спланували наступні 13 змін, 13 дивовижних періодів, 13 найцікавіших подорожей, які чекатимуть на відпочиваючих у 2019 році. "Сонячні» та «Зоряні» педагоги-організатори опублікували розмаїття новорічних світлин зі своїми вихованцями на фоні засніжених молодогвардійських ялинок, вразили яскравими новорічними театральними прем'єрами....

 

Та мало хто здогадується, що далеко за межами Одеси живуть ті, хто найдужче мріє повернутися до "Молодої Гвардії" з усіх куточків України. Вони ніколи не бачили Ротонди, одягнутої у снігову ковдру, ніколи не милувалися Літньою естрадою, розмальованою морозними візерунками і ніколи не бачили замерзлих троянд у такому спорожнілому рідному "Прибережному" … Вони – ті найвідданіші, найвитриваліші, найсильніші, найкращі в усьому; головною рисою кожного з них є людяність, єдність та вміння допомагати за будь-яких обставин – це педагоги-організатори табору «Прибережний». До першої літньої зміни ще цілих 5 місяців, але вони вже готуються: шиють костюми у Вінниці та виготовляють реквізити у Чернівцях, вчать танці у Балті та пишуть пісні у Глухові, створюють сценографію у Житомирі та розробляють сценарії загонових справ в Тернополі. 

 

Віддані своїй справі, єдині в усьому, справжні патріоти свого табору! Ми пишаємося тим, що мали за честь працювати з Вами! Ми бажаємо Вам натхнення та радості, сил та ідей, безмежного щастя та щирого кохання, ми любимо Вас усім серцем, ми віримо в Вас, ми чекаємо на Вас, бо Ви є прикладом для педагогів-організаторів, бо Ви – справжні чарівники, які зігрівають дитячі душі та запалюють маленькі серця. Пам’ятайте: у стінах Прибережного на Вас завжди чекають!

 

Тож, обійнявши кожного, у чиєму серці не згасає гаряча любов до «Молодої гвардії», ми вітаємо усіх наших колег з прийдешніми святами, бажаємо Вам Божої ласки, родинного тепла, нових професійних здобутків та перемог! Бажаємо усім достатку, оптимізму, радості, мирного неба та непохитної віри в щасливу долю України і нашого закладу.

 

 


З величезною повагою та безмежною любов’ю,
адміністрація та колектив табору «Прибережний»-2018

 


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки