УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Економічний клуб «ECOOLNOMY»

 

  

«ECOOLNOMY» – заняття для дітей, які прагнуть бути фінансово грамотними, готові усвідомлено і розумно керувати власними фінансами, правильно користуватися існуючими фінансовими інструментами, бути готовими і стійкими до несподіваних фінансових криз. Це клуб для сучасного, розумного, думаючого покоління.

 

Діяльність клубу  здійснюється в рамках програми «Територія успіху», згідно якої дитина не тільки відпочиває, оздоровлюється, а й отримує основи економічних знань, розвиває систему практичних навичок, які дозволяють їй орієнтуватися в економічному просторі сучасного суспільства.

 

Члени клубу зіграють у ділову гру «Бізнес центр», в якій кожен учасник має свою професію та закріплені обов’язки.   Пройшовши усі етапи гри, діти зможуть оволодіти основами фінансової грамотності, вчитимуться накопичувати, розподіляти кошти, дізнаються, з чого  складається бюджет сім'ї, як вміло його планувати та розпоряджатись. А значить – стануть більш захищеними від фінансових ризиків економічно грамотними особистостями.

 

Окрім того, учасники економічного клубу  «ECOOLNOMY» долучаються  до соціальної програми фінансової грамотності «ЮніорБанк»  та потраплять на  екскурсію у відділення ПриватБанку, пройдуть Бізнес-Квест  та стануть дистанційними учнеями Бізнес-Школи банку.

 

Одним з яскравих етапів діяльності клубу є екскурсійні поїздки до підприємств м.Одеси ,  відвідування майстер-класів Одеського  національного економічного університету та Одеської національної академії харчових технологій.


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки