УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Тематична зміна „Сузір’я гри”

Стартує ІX тематична зміна

(з 04 по 24 вересня 2020 р.)

 

Запрошуємо хлопців і дівчат зі всієї України продовжити календарне літо, провівши теплий сонячний вересень на узбережжі моря, в оточенні друзів, у ритмі гри, розваг, емоцій та відкриттів!

 

Протягом тематичної зміни  в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» ми реалізовуватимемо проєкт„Ігрова корпорація” – наповнимо багаж ігор кожного відпочивальника цікавими, веселими, розвивальними іграми, які не тільки допоможуть активно провести час, а й стануть у нагоді у навчанні та щоденному житті.За допомогою  ігор ми пізнаємо, що таке взяти відповідальність за себе, за команду, за те, що відбувається навколо.

 

4 вересня – у день заїзду, гратимемось, щоб познайомитись: «Нарешті разом!».

 

5 вересня – проведемо інтерактивну гру-екскурсіютериторією дитячого центру „Стежинками дитячих легенд”.

 

6 вересня – дамо офіційний старт тематичної зміни, проведемо колективне творче планування «У пошуках ідей», свято знайомства «Будемо вітатися», святкові концерти педагогів-організаторів. Розпочнемо діяльність об’єднань за інтересами„Академія ігротехніка”.

 

7 вересня – поринемо у гру-подорож з вивчення народних ігор «    У країні дитинства будьмо щасливими». День військової розвідкивідзначимо, провівши військово-патріотичну естафету «Школа мужності».

 

8 вересня – у Міжнародний день грамотності, проведемо станційну гру «Грамотним бути модно», влаштуємо соціальну акцію «Що таке бути грамотним сьогодні?».

 

9 вересня – у Міжнародний день краси, відкриємо арт-простір   «Краса, що врятує світ»,   даруватимемо корони красуням на конкурсних програмах «Грація».

 

10 вересня – оголосимо фотоконкурс «Моя молодогвардійська історія»(до річниці існування сторінки дитячого центру в соціальній мережі Instagram).

 

11 вересня – проведемо освітньо-виховний захід «Академія здоров’я» (з протидії та профілактики захворюваності COVID-19), видовищне шоу «Сузір’я талантів».

 

12 вересня – у День Українського кіно, Всесвітній день надання першої медичної допомоги,День фізичної культури і спортупроведемо унікальні спортивні змагання з кросфіту «У майбутнє – здоровим!».

 

13 вересня – оголосимо Днем моря! Будемо творити піщані інсталяції, пограємо у водну естафету «Аква-перегони», відкриємо театр «Боді-арту», проведемо музично–театралізоване дійство просто неба «Ми з тобою - як море і небо…».

 

14 вересня гратимемо у гру слів і музики на пісенних караоке-конкурсах

 

18 вересня – пройде розважальна програма «Ліга посмішок»

 

19 вересня – влаштуємо дебати на тему «Дистанційне навчання краще, ніж класне навчання у школі»

 

20 вересня – поєднаємо День батька та День іменинників у дитячому центрі. Розважатимемось на шоу пародій «Хіт парад 2020», відвідаємо іменинну постанову «Дива збуваються» .

 

21 вересня – День України, вируватиме святковий  ярмарок «Козацька Січ», пройде спортивна естафета«Забави джур», поетичний вечір «У слові лине Україна»

 

22 вересня – презентуємо результати проєктів«Ігрова корпорація»на ігровій програмі«Подорож в Ігроландію»

 

23 вересня стане в дитячому центрі Днем дружби, проведемо прощальні вогники на березі моря, підіб’ємо підсумки гри «Таємний друг»

 

24 вересня попрощаємось в надії зустрітися знову…

Вісті 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки