УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Анонси

Стартує ІX тематична зміна

(з 04 по 24 вересня 2020 р.)

 

Запрошуємо хлопців і дівчат зі всієї України продовжити календарне літо, провівши теплий сонячний вересень на узбережжі моря, в оточенні друзів, у ритмі гри, розваг, емоцій та відкриттів!

 

Протягом тематичної зміни  в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» ми реалізовуватимемо проєкт„Ігрова корпорація” – наповнимо багаж ігор кожного відпочивальника цікавими, веселими, розвивальними іграми, які не тільки допоможуть активно провести час, а й стануть у нагоді у навчанні та щоденному житті.За допомогою  ігор ми пізнаємо, що таке взяти відповідальність за себе, за команду, за те, що відбувається навколо.

 

4 вересня – у день заїзду, гратимемось, щоб познайомитись: «Нарешті разом!».

 

5 вересня – проведемо інтерактивну гру-екскурсіютериторією дитячого центру „Стежинками дитячих легенд”.

 

6 вересня – дамо офіційний старт тематичної зміни, проведемо колективне творче планування «У пошуках ідей», свято знайомства «Будемо вітатися», святкові концерти педагогів-організаторів. Розпочнемо діяльність об’єднань за інтересами„Академія ігротехніка”.

 

7 вересня – поринемо у гру-подорож з вивчення народних ігор «    У країні дитинства будьмо щасливими». День військової розвідкивідзначимо, провівши військово-патріотичну естафету «Школа мужності».

 

8 вересня – у Міжнародний день грамотності, проведемо станційну гру «Грамотним бути модно», влаштуємо соціальну акцію «Що таке бути грамотним сьогодні?».

 

9 вересня – у Міжнародний день краси, відкриємо арт-простір   «Краса, що врятує світ»,   даруватимемо корони красуням на конкурсних програмах «Грація».

 

10 вересня – оголосимо фотоконкурс «Моя молодогвардійська історія»(до річниці існування сторінки дитячого центру в соціальній мережі Instagram).

 

11 вересня – проведемо освітньо-виховний захід «Академія здоров’я» (з протидії та профілактики захворюваності COVID-19), видовищне шоу «Сузір’я талантів».

 

12 вересня – у День Українського кіно, Всесвітній день надання першої медичної допомоги,День фізичної культури і спортупроведемо унікальні спортивні змагання з кросфіту «У майбутнє – здоровим!».

 

13 вересня – оголосимо Днем моря! Будемо творити піщані інсталяції, пограємо у водну естафету «Аква-перегони», відкриємо театр «Боді-арту», проведемо музично–театралізоване дійство просто неба «Ми з тобою - як море і небо…».

 

14 вересня гратимемо у гру слів і музики на пісенних караоке-конкурсах

 

18 вересня – пройде розважальна програма «Ліга посмішок»

 

19 вересня – влаштуємо дебати на тему «Дистанційне навчання краще, ніж класне навчання у школі»

 

20 вересня – поєднаємо День батька та День іменинників у дитячому центрі. Розважатимемось на шоу пародій «Хіт парад 2020», відвідаємо іменинну постанову «Дива збуваються» .

 

21 вересня – День України, вируватиме святковий  ярмарок «Козацька Січ», пройде спортивна естафета«Забави джур», поетичний вечір «У слові лине Україна»

 

22 вересня – презентуємо результати проєктів«Ігрова корпорація»на ігровій програмі«Подорож в Ігроландію»

 

23 вересня стане в дитячому центрі Днем дружби, проведемо прощальні вогники на березі моря, підіб’ємо підсумки гри «Таємний друг»

 

24 вересня попрощаємось в надії зустрітися знову…

Стартує І тематична зміна «Ми – різні, ми – рівні!»

(20 лютого – 11 березня 2020 р.)

 

Вітаємо усіх, чиї плани перетнуться із нашими намірами активно розпочати сезон в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» з І тематичної зміни «МИ – РІЗНІ, МИ – РІВНІ»!

 

В основі програми зміни лежатиме гра-дослідження «21 день рівності» зі створенням дитячого парламенту та діяльності телевізійної студії новин «МГ-онлайн». В ході гри діти знайомляться з основними цінностями та засадами рівності та свободи в Україні та світі, підсумковим завданням моделі зміни буде створення відео-теки „Ми – різні, ми – рівні”. Зміна складається з 5 розділів.

 

1 розділ «Правова держава»: пісенно-ігрова програма «Співай! Грай! Майбутнє обирай!», круглі столи з представниками поліції «Мої права в моїй державі» та «Формування державності на території сучасної України», кінолекторії «Перша українська конституція Пилипа Орлика» та «Права маленького громадянина у великій державі», квест-гра «Скарби Мазепи», настільна гра «Українська революція» тощо.

 

2 розділ «Професійне різноманіття»: зустріч з представниками Одеського міського центру зайнятості, конкурсно-показова програма «Еволюція професій», станційна гра «Робота майбутнього», тренінг «Обираймо професію разом» тощо.

 

3 розділ «Кожен з нас – особливий!»: перегляд фільму з подальшим його обговоренням «Диво», зустріч з лікарями Дитячого центру «Інклюзія. Що це?», фотокрос «У світі рівних можливостей», акція підтримки «Ти – унікальний!», ток-шоу «Біла ворона», дебатний турнір «Толерантним бути важко» тощо.

 

4 розділ «Сучасний ейджизм»: інтелектуальні програми «Свобода не має віку» та «Вік у різних країнах», тематичний вечірній вогник «Планета старість», година з психологами «Віковий булінг у школі», конкурсно-розважальна програма «Хто кращий?», караоке-конкурс «Мій голос» тощо.

 

5 розділ «Гендерна рівність»: флеш-моб привітань «Зі святом весни та жіночності!», шоу пародій «Для Вас, жінки!», інформаційна година «Що таке гендер?», QR-квест «Я і мої права», перегляд кінофільмів з подальшим обговоренням «Битва за природу. Про територію гендеру» та «Це рівність!» тощо.

 

Також, протягом зміни відзначимо такі святкові дати, як День Героїв Небесної Сотні, День прийняття Першого офіційного Державного гербу України, Міжнародний День прав жінок і миру, Шевченківські дні.

 

Головне завдання зміни – формувати у дітей основи знань про права і свободи людини в нашій державі; розуміння і сприйняття учнями таких цінностей, як справедливість, рівність, свобода, демократія. Розвивати правові і громадянські компетентності дітей, відповідні уміння, навички, здобувати досвід захисту власних прав; усвідомлювати глибинний зміст та суть прав людини, їхню моральну зумовленість, взаємозв’язок з етичними, політичними та культурними нормами суспільства.

 

XIII ТЕМАТИЧНА ЗМІНА

(з 05 грудня по 25 грудня)

 

ХІІІ тематична зміна „Святкова Україна” покликана допомогти дітям провести яскраве завершення 2019 року. Погодьтесь із думкою, що очікування свят – приготування подарунків, декорацій, прикрас, смаколиків, сувенірів – дарують теплі і надзвичайні емоції? Саме таким буде особливий грудень в дитячому центрі «Молода гвардія», у вихорі розваг і яскравих постанов, виставок, святкових майстерень та шоу!

 

Метою нашої зміни стане створення умов для розвитку світогляду, виховання ціннісного ставлення до культурної спадщини українського народу шляхом організації активного відпочинку та оздоровлення.

 

В основі програми зміни – гра-подорож «Корпорація Різдва». У ході гри діти знайомляться з основними цінностями та традиціями святкування різдвяних свят та Нового року в Україні та світі, підсумком ігрової моделі зміни буде створення книги „Святкова Україна”.
6 грудня – у День Збройних Сил України проведемо святкові кампанії «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини».

 

До Міжнародного дня цивільної авіації 7 грудня відбудеться день відкритих дверей в залі авіації та космонавтики та тематичний захід «Закохані в небо».

 

10-го та 20-го грудня відбудуться зустрічі з представниками Головного територіального управління юстиції в Одеській області, котрі проведуть для дітей правовий турнір „Мої права” та круглий стіл „Стоп Булінг”, присвячені Міжнародному дню прав захисту прав людини та Міжнародному дню солідарності людей.

 

Не забудемо також і про гуляння на Андрія. 13 грудня відбудеться творчий ярмарок „Українські вечорниці на Андрія. Калита”.

 

До дня Святого Миколая відбудеться благодійний проект з обміну подарунками «Подаруй дитині радість у День Святого Миколая», станційна гра «По Вкраїні з краю в край ходить СвятийМиколай», концертна програма «Якщо в серці любов».

 

Яскравою подією зміни стане «Ліга посмішок», де буде представлений новий формат гри та театралізовані дійства «Таємниця новорічної ночі».

 

Особливу увагу матиме театралізоване дійство «Народження Ісуса Христа».

 

Також з'їздимо на прогулянку до центру Одеси, до одного з одеських театрів, відвідаємо кіно у відомій мережі кінотеатрів. Діти відвідуватимуть активні спортивні години, заняття у секціях на спортивних майданчиках і залах дитячого центру, туристичні години…Щодня зможемо творити у хенд-мейд майстернях з бісеру, нестандартного малюнку та творчій студії стилістики...

 

А якщо ви турбуєтесь про те, щоб не пропустити останні відповідальні тижні навчання перед канікулами? Протягом зміни школярі відвідуватимуть уроки в школі дитячого центру, а також отримають можливість для саморозвитку на дебатних турнірах та ерудит-шоу, тренінгах та відео-лекторіях, що торкатимуться цікавих аспектів різдвяних та новорічних свят.

 

ЗАВЕРШИМО 2019 Р. У НЕПЕРЕВЕРШЕНІЙ АТМОСФЕРІ ДРУЖБИ ТА ЕНЕРГІЇ В УКРАЇНСЬКОМУ ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ «МОЛОДА ГВАРДІЯ»!

XII ТЕМАТИЧНА ЗМІНА

(з 12 листопада по 2 грудня)

 

Дванадцята зміна в дитячому центрі набула своєї "європейської" тематики, оскільки у період її проведення в Україні відзначатимуть державне свято День гідності та свободи (22.11). Це свято встановлене на честь початку знакових для українців подій – революції Гідності, що починалася як Євромайдан (2013 р.), та Помаранчевої революції (2004 р.).

 

Наша мета – засобом впровадження найрізноманітніших виховних прийомів та технологій сприяти формуванню у дітей європейської ідентичності; розвивати почуття європейської єдності шляхом пізнання цінностей, спільних для представників європейських народів.

 

Зокрема, 16 листопада, у міжнародний ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ проведемо:

 

– конкурс соціальних реклам „Толерантність – запорука людяності”;
– імпровізоване кафе „Кодекс толерантності”;
– флешмоб „Толерантність – це”.

 

17 листопада, у міжнародний ДЕНЬ СТУДЕНТІВ, пройдуть:
– ранковий радіоефір "Студенство в різних кінцях світу;
– колективно-творча майстерня „Європейський атлас зі створенням "інтерактивної карти Європи";
– конкурсна танцювальна програма „Ми – найкраща молодь в світі!”.

 

19 листопада, у міжнародний ДЕНЬ ЧОЛОВІКІВ, влаштуємо ток-шоу „Гендерні стереотипи в медіа” (для дітей старшої вікової категорії).

 

з 17 по 19 листопада відпочивальники візьмуть участь у тренінгових заняттях "Школа прав людини" , організованих координатором проектів ОБСЄ в Україні.

 

20 листопада, у всесвітній ДЕНЬ ДИТИНИ, презентуємо соціальні постери „Я знаю свої права!”; проведемо святкову програму „Kid’s dance”; відвідаємо концертну програму „Якщо в серці живе любов”.

 

22 листопада, у День ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ пройде урочистий захід „Україна. Пам'ять. Свобода. Гідність”, а 23 листопада – всеукраїнська акція „Запали свічку” та
театралізована постановка „Каміння під косою” до дня ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ.

 

Для того ж, щоб наповнити свій відпочинок легкими, безтурботними розвагами, не забудемо про всесвітній день вітань, день домашніх тварин, влаштуємо калейдоскоп подарунків у день іменинників і навіть модні вечірки у День України!

 

Обов'язково з'їздимо на прогулянку до центру Одеси, до одного з одеських театрів, відвідаємо кіно у відомій мережі кінотеатрів. Матимемо активні спортивні години, заняття у секціях на спортивних майданчиках і залах дитячого центру, туристичні години, екстремальні прогулянки мотузковим парком... Щодня зможемо творити у хенд-мейд майстернях з бісеру, нестандартного малюнку та творчій студії стилістики...

 

Приїжджайте, нові наші друзі, чекаємо зустрічі!

 

XI ТЕМАТИЧНА ЗМІНА

(з 20 жовтня по 9 листопада)

 

Мета:  організація виховного пізнавально-розвиваючого простору для:

 

-    формування у дітей свідомого ставлення до свого життя  та здоров’я;

-    оволодіння основами здорового способу життя;

-  засвоєння навичок поведінки, безпечної для життя і здоров’я у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.

 

Програма зміни базуватиметься натематичних блоках, спрямованих на формування конструктивної моделі поведінки дитини в ситуаціях,  які можуть загрожувати її життю, здоров’ю, добробуту:

 

 •  Побутова безпека
 •  Правова безпека
 •  Медична безпека
 •  Біологічна безпека
 •  Інформаційна безпека
 •  Екологічна безпека
 •  Моральна і соціальна безпека

 

Для дітей різних вікових категорій протягом зміни будуть влаштовані зустрічі із фахівцями, що мають досвід діяльності у безпековій сфері:

 

22.10 – консультативно-демонстративний екскурс „Система безпеки „МГ”  за  участі служби охорони  та  головного юрист- консульта  ДП „УДЦ „Молода гвардія”;

 

23.10 – година спілкування „З вогнем не жартуй!” за участі інженера  з пожежної безпеки ДП „УДЦ „Молода гвардія”;

 

24.10 – Гра „Булінг” за участі представників  Головного  територіального  управління юстиції в Одеській області;

 

25.10 – інтерактивна бесіда „Відповідальність підлітків за порушення закону” за участі провідних фахівців Управління патрульної поліції в Одеській області   Департаменту патрульної поліції;

 

26.10 – майстер-клас із самозахисту „Гартуємо міць” за участі представників школи  бойового гопака „Шторм”

 

27.10 – зустріч з лікарем „Профілактика  захворювань” за участі лікарів  медичної частини ДП „УДЦ„ Молода гвардія”;

 

28.10 – інформаційна година: „Безпека під час відпочинку” (за участі  КУ „Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф”;

 

29.10 – майстер-класи  та  навчання  з надання первинної медичної допомоги за участю КУ „Одеський обласний центр екстреної  медичної допомоги і медицини катастроф”;

 

29.10 – майстер-клас „Правила поведінки на воді” (за участю КП   „Морська пошуково-рятувальна служба;

 

02.11 – тренінг „Ні, означає „Ні” (за участі психологів ДП УДЦ "Молода гвардія");

 

05.11.  – інтерактивний практикум „Твоя інформаційна  безпека” за участі викладачів факультету комп’ютерних систем та автоматизації Одеської національної академії харчових технологій.

 

Платформу власної безпеки формуватимуть учасники зміни, використовуючи цікаві інтерактивні форми діяльності:

 

 •  тренінги, майстер-класи, дослідницькі практикуми;
 •  конкурси малюнків, створення летбуків, вітальних коміксів, колажів, фоторобіт;
 •  ділові ігри, інфоквести, юридичні практикуми, правові ринги;
 •  флеш-моби, акції, «відкриті мікрофони», фотосесії;
 •  денс-шоу, танцювальні, показові програми.

 

Традиційно у програмі зміни «фірмові» цікавинки від педагогів-організаторів таборів «Сонячний» та «Зоряний»:

 

 •  вітальні концерти;
 •  шоу двійників, конкурси талантів;
 •  тематичні День іменинника, День України та ін.;
 •  театральні постановки, танцювальні та хорові битви, вечірні вогники і багато іншого.

 

За умов теплої недощової погоди учасники зміни відвідають:

 

– мотузковий парк, спускову розвагу ”Zip-line”

 

Займатимуться волейболом, футболом, флорболом, геокешингом на спортивних майданчиках дитячого центру.

 

Кожна дитина з’їздить на прогулянку центром осінньої Одеси, відвідає виставу в театрі Музичної комедії, побуває на перегляді кінофільму у мережі кінотеатрів «Планета кіно».

 

Відпочинок на XIтематичній зміні в  Українському дитячому центрі «Молода гвардія» – гарантована порція вражень, навичок, зустрічей та чудових емоцій для кожної дитини!


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки