УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

Підвищення кваліфікації

Можливості УДЦ у підвищенні педагогічної майстерності

 

 

Освітньо-виховний процес у закладах оздоровлення і відпочинку  має специфічні ознаки і потребує додаткових знань, умінь, і навичок від його організаторів і учасників.

Спостереження показують, що на початкових етапах своєї професійної діяльності випускники педагогічних навчальних закладів відчувають труднощі адаптації до посад педагога-організатора, культорганізатора, методиста тощо.

Саме томуочевидною є необхідністьпідготовки кадрів до здійснення педагогічного супроводу  тимчасового дитячого колективу в умовах рекреації.

ДП «УДЦ «Молода гвардія» претендує стати осередком для підвищення професійної майстерностіпедагогічних працівників позашкільних закладів освіти, адже тут методистами, викладачами ВУЗів, науковцями, представниками адміністрації дитячих оздоровчих закладів, досвідченими педагогами-організаторами складена Навчальна програма курсів підвищення педагогічної кваліфікації для педагогівсфери оздоровлення і відпочинку.

Навчальна програма розрахована на педагогів і інших співробітників позашкільних закладів і спрямована на освоєння педагогічних і психологічних інновацій, нових форм роботи, методів, технологій,  актуальних у позашкільних закладах освіти

Навчальні модулі програми практико-орієнтовані і включають інтерактивні лекторії, презентації, навчально-рольові ігри, тренінги, методичні конструктори, творчі моделювання та ін.

Реалізація модулів програми дозволяє не тільки підвищити рівень професійних і особистісних компетенцій педагогічних кадрів, а і загалом вдосконалити оздоровчо-виховну діяльність.

Програма втілюється у таких формах:

- школа педагога-організатора,

- семінари-практикуми,

- конкурси професійної майстерності,

- навчально-практичні фестивалі.


  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки