УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
З приводу путівок звертатися
за телефоном (048) 755-92-30

Раціональне харчування

Раціональне харчування зумовлює нормальний обмін речовин, ріст та розвиток дитини, зберігаючи її здоров’я, сприяє зміцненню захисних реакцій організму при несприятливих впливах зовнішнього середовища.  

Науковою основою організації раціонального харчування є загальні фізеолого-гігієнічні вимоги до харчового раціону, режиму харчування та умов приймання їжі. 

Харчування дітей, що оздоровлюються у УДЦ «Молода гвардія», проводиться у відповідності до «Норм харчування в оздоровчих закладах для учнів (вихованців) навчальних закладів», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 22 листопада 2004р. №1591. З метою найбільшої відповідності режиму харчування та фізіологічним потребам дітей застосовується 5-ти разовий прийом їжі.

 

Меню денного раціону харчування складаються на зимовий та літній періоди: 

 

Зимове меню - діти віком до 10 років

Літнє меню - діти віком 11-17 років 

 

 

В 2011р. на літній період кафедрою технології ресторанного і оздоровчого харчування Одеської національної академії харчових технологій було розроблено 14-денне меню. Однак, враховуючи те, що відпочинок дітей триває 21 день, на зимовий період в 2011 році вперше відділом харчування було розроблено 21-денне меню. При складанні біологічно повноцінного раціону було враховано енергетичну цінність та якісний склад, збалансованість поживних речовин, сполучення харчових продуктів, розмаїтість, насичуваність, санітарно-епідемічну бездоганність страв. Також, взято до уваги побажання відпочиваючих дітей, які були відображені в анкетах, впроваджуваних щозміни. Меню систематично узгоджується та затверджується СЕС Суворовського району міста Одеси.  

Контроль відповідності раціонів харчування до затверджених норм для дітей, що оздоровлюються в УДЦ «Молода гвардія», здійснюється шляхом складання накопичувальної відмінності обміну витрат продуктів харчування та хімічного складу харчової цінності продуктів. За це керівництво підприємства регулярно звітує контрольним органам.

 


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки