Оздоровлення

  Найефективніше оздоровлення – це профілактика, а відпочинок у нашому дитячому центрі допомагає дитячому організму зміцнити своє здоров’я, особливо влітку під час морських купань та сонячних ванн. А що може бути краще за теплий та лагідний пісок!

 

 

 

 

Заходи в дитячому центрі збалансовані так, щоб розвивати та укріплювати у дитини не тільки фізичний, а й психологічний стан, підвищувати концентрацію уваги, посилювати здатність до навчання.   

Розклад дня складений лікарями та виховною службою центру з урахуванням потреб дитячого організму: максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, повноцінне збалансоване харчування, післяобідній відпочинок, заняття фізичною культурою та спортом, тобто необхідними умовами для правильного біологічного ритму життя дитини. 

 

 

 

 

 

І будні, і свята в таборах центру організовані таким чином, щоб дозвіллєвій процес сприяв формуванню у дитини здатності налагоджувати відносини з оточуючими, тим самим зняти почуття напруги, роздратованості та втоми.Помірно континентальний клімат Одеси сприяє тому, щоб дитячий відпочинок допомагав підростаючому організму отримувати оздоровлення природнім шляхом. 

 

 

 


  Спілкування

  Виставки

  Проекти

  Творчі студії

  Наші пісні

  Дозвілля

 Дитяча газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки