Оздоровлення

  Найефективніше оздоровлення – це профілактика, а відпочинок у нашому дитячому центрі допомагає дитячому організму зміцнити своє здоров’я, особливо влітку під час морських купань та сонячних ванн. А що може бути краще за теплий та лагідний пісок!

 

 

 

 

Заходи в дитячому центрі збалансовані так, щоб розвивати та укріплювати у дитини не тільки фізичний, а й психологічний стан, підвищувати концентрацію уваги, посилювати здатність до навчання.   

Розклад дня складений лікарями та виховною службою центру з урахуванням потреб дитячого організму: максимальне перебування дітей на свіжому повітрі, повноцінне збалансоване харчування, післяобідній відпочинок, заняття фізичною культурою та спортом, тобто необхідними умовами для правильного біологічного ритму життя дитини. 

 

 

 

 

 

І будні, і свята в таборах центру організовані таким чином, щоб дозвіллєвій процес сприяв формуванню у дитини здатності налагоджувати відносини з оточуючими, тим самим зняти почуття напруги, роздратованості та втоми.Помірно континентальний клімат Одеси сприяє тому, щоб дитячий відпочинок допомагав підростаючому організму отримувати оздоровлення природнім шляхом. 

 

 

 


  Метод-видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки