УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

«…Повні сил і живої снаги, ми вшановуємо пам'ять Шевченка!»

 Саме з таким гаслом стартували шевченківські дні у молодогвардійській школі. 22 лютого, на урочистій лінійці відкриття навчального процесу, директор школи Клименко Тетяна Василівна та вчитель-словесник Тинкован Тетяна Вікторівна оголосили про старт конкурсу «В сім’ї вольній, новій..» Усі: і вчителі, і учні, занурилися у його атмосферу, байдужим не залишився ніхто.

Так учні 5-7 класів разом із класними керівниками готували малюнки за творчістю Тараса Шевченка, а старшокласники (учні 8-10 класів) розкривали свій потенціал у підготовці творчих проектів, які відображали різні життєві сторінки Великого Пророка. Діти справилися із поставленими завданнями, проявили і оригінальність у малюнках, і глибоку ерудованість у оформленні проектів. Переможці отримали нагороди.

Кульмінацією пам’ятних днів став літературний вечір «Шевченківські читання», у якому взяли участь діти з різних куточків України. (Єдноралюк Анастасія, Херсонська обл.; Сокол Анна, Дніпропетровська обл.; Білий Віталій, Дніпропетровська обл.; Костюченко Олена, Запорізька обл.; Кузнєцова Маргарита, Миколаївська обл.; Гмизіна Ірина, Київська обл.; Куторга Вікторія, Івано-Франківська обл.; Панасейко Надія, Львівська обл.; Поясниця Анастасія, Тернопільська обл.; Снігур Уляна, Тернопільська обл.) Любов до Тараса не знає територіальних кордонів.

Діти-учасники настільки пройнялися атмосферою шани до письменника, що готували власні виступи у кожну вільну хвилину, хвилювалися за результат. Та плідна праця дала свій результат. У залі зібралися глядачі, пролунали перші акорди і всі перенеслися у світ Шевченкового життя, в якому були і кохання, і творчі муки, і світова посмертна слава. Ці діти зуміли сказати про Тараса коротко і влучно: «Таким його запам’ятав світ, таким його побачили ми…». Це було у їхніх віршах, піснях, доповідях.

Як заповідь для усіх пролунали фінальні слова: «Із «Заповіту» ви хоч крихітку вогню візьміть, із цим вогнем виходьте із руїни».

 
 

  Видання

  Виставки

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Дозвілля

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки