УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

314 ДІТЕЙ З 14 ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ –НОВА ТЕМАТИЧНА ЗМІНА У «МОЛОДІЙ ГВАРДІЇ»

314 дітей з 14 областей України (Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської та м.Києва) змогли прибути до дитячого центру «Молода гвардія» на 11-ту тематичну зміну «Школа цікавих наук».  

  

 

Це трохи більше, ніж третина від числа тих, кого планували прийняти у «Молодій гвардії» по путівках, фінансованих з державного бюджету України для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.  На жаль, пандемія коронавірусу продовжує втручатися у звичний устрій життя і дорослих, і дітей, у багатьох областяхбуло прийняте рішення призупинити оздоровлення дітей в таборах через карантинні обмеження. Проте удитячому центрі запевняють, що підприємство здатнезабезпечити усі необхідні протиепідемічні заходи,  щоб перебування дітей тут на тематичній зміні було, у першу чергу, безпечним.

 

Головний пріоритет для нас – здоровя кожної дитини, яка перебуває в таборі. Саме на це налаштовуємо і педагогів, і увесь допоміжний персонал, – розповідає директор табору «Зоряний» Любомира Аністратова, – тож усі вимоги «карантинних» постанов та інструкцій для нас – не формальність, а дороговказ, за яким суворо слідуємо. Дотриманню правил гігієни та безпеки навчаємо також і дітей, це має стати запорукою гарного відпочинку.

 

А для дітей, як і належать, існують свої пріоритети. Розповідаючи про перші враження від перебування у «Молодій гвардії», вони відзначають, яка красива тут територія, які затишні кімнати, які добрі і веселі педагоги-організатори.

 

Привіт, я відпочиваю в 7 громаді табору "Зоряний". Спочатку я засмутилася, коли батьки запропонували мені поїхати в табір… Але зізнаюсь, що з перших хвилин перебування тут я зрозуміла, що даремно засмучувалася. Мені відразу сподобалося у "Молодій Гвардії", зараз я вам все детально розкажу...

 

У перший день нас поселили в гарні кімнати з видом на море. В кімнаті є балкон, з якого відкривається просто неймовірний пейзаж! В кімнаті нас живе 8 дівчаток, тепер в мене є нові подружки. Відпочивши з дороги, всі знайомилися та грали у веселі ігри.

 

Наші вожаті – Аліна Миколаївна, Аміна Миколаївна та Олександр Іванович – чудові молоді люди, вони розповіли нам багато чого та провели класну екскурсію по всій території.

 

Нам пощастило відпочивати в місці, де просто не можна не захоплюватися природою, тут безліч рослин, цікавих дерев, дуже багато птахів, білочок і навіть (як розказують) фазанів. Територія табору – дуже велика, а зовсім неподалік від нашого корпусу – пляж, який повністю покритий, ніби ковдрою, ракушками, які намиває море.

 

Хочу сказати одне: мені вже дуже подобається "Молода Гвардія", і я думаю, що мої дні далі будуть тільки цікавіші, саме в такому таборі я мріяла бути!

 

 

 

Анастасія Федораш, 12 років, Хмельницька область (7-а громада, т. "Зоряний"). 

 

 

  • 002
  • 004
  • 008
  • 010
  • 013
  • 022
  • 025
  • 031
  • 034
  • 035

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки