УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ОЧІКУЄМО НА ПОЧАТОК 11—Ї ТЕМАТИЧНОЇ ЗМІНИ

З 12 листопада у дитячому центрі «Молода гвардія» планують розпочати 11-ту тематичну зміну. Наказ «Про організацію XI тематичної зміни у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» підписала Міністр соціальної політики України Марина Лазебна 5 листопада 2021 р.  

  

 

У наказі зазначається, що організація зміни стане можливою у відповідності з постановами Кабінету Міністрів України від 28.02.2011 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія» та від 09.12.2020 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-10, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2» з урахуванням протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 08.06.2021 №5.

Структурні підрозділи обласних державних адміністрацій, до компетенції яких належить питання організації оздоровлення та відпочинку дітей, почали набір дітей відповідних категорій віком від 7 до 18 років для направлення до ДП «УДЦ «Молода гвардія» на оздоровлення та відпочинок за рахунок бюджетних коштів.

 

У дитячому центрі «Молода гвардія» з відповідальністю ставляться до роботи закладу у межах червоного рівня епідемічної небезпеки, в якому з 18.10.2021 р. знаходиться Одеська область. Про це розповідає перший заступник генерального директора Василь Бездень:

 

  -  100% педагогічних, медичних та працівників допоміжних служб, які допускатимуться до роботи, імунізовані чи мають сертифікат про одужання. Програма перебування дітей у центрі розроблена з максимальним урахуванням обмежувальних протиепідемічних заходів, які стосуються правил прийому, розміщення, організації харчування, навчання, проведення освітньо-виховних заходів...Діти багато часу будуть проводити на свіжому повітрі, гуляти на узбережжі, у парковій зоні, мотузковому парку, на спортивних майданчиках, кострових місцях – усе це, звичайно, буде відбуватися за сприятливих погодніх умов.

 

Разом з тим, варто зазначити, наскільки важливою є для дітей можливість відпочинку в таборі навіть у осінній період. Через тривалі загальнодержавні карантини, пов’язані з пандемією, діти проводять величезну частину свого часу далеко від друзів, класів, від «ключових елементів самого дитинства». Тривале співіснування з COVID-19 негативно позначилось і на системі повсякденної та соціальної підтримки дітей – особливо вразливими є малозабезпечені родини з дітьми, діти з інвалідністю і т.і.

 

  -  П’ятиразове раціональне харчування, дотримання режиму дня і сну, фізична активність, заняття змістовними справами, спілкування та дружба з однолітками – ось основні фактори, які гарантує кожній дитині відпочинок у «Молодій гвардії». Віримо, що вони стануть корисними як для фізичного, так і для психічного здоров’я наших відпочивальників, – висловлює упевненість В.Бездень.

 

В А Ж Л И В О!

 

Адміністрація ДП «УДЦ «Молода гвардія» звертається до батьків та осіб, відповідальних за організацію направлення дітей до табору, з особливою відповідальністю поставитися до оформлення обов’язкових медичних документів (довідка форми 079/о), з відміткою лікаря про безпечне епідоточення(про те, що протягом останніх 21 дня дитина не перебувала у контакті з інфекційними хворими).


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки