УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

КОЗАЦЬКІ БУЛАВИ – В РУКАХ У ПЕРЕМОЖЦІВ СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ

Протягом усієї тематичної зміни «Завзяття. Гарт. Звитяга» діти змагалися за право отримати козацьку булаву – знак перемоги у спортивно-патріотичній грі «Ми – козацького роду нащадки». У святковий День захисників і захисниць України, в день українського козацтва 14 жовтня 2021 р. у таборах «Сонячний» та «Зоряний» відбулось нагородження переможців, діти з гордістю отримали в руки бажану булаву.  

  

 

Для того, щоб здобути перемогу, учасники пройшли випробування на етапах «Сильна рука», «Влуч у ціль», «Розвідка», «Дешифровка», «Зелений музей», «Історія козацтва», «Привал», «Козацькими шляхами» (смуга перешкод) – освоювали вміння, а згодом – змагалися у своїй віковій категорії за право бути кращими. Про це розповів Ігор Семенюта, суддя на етапі «Розвідка»:

 

  – Стати першим, кращою чотою в грі – це не лише проявити всі свої знання та фізичні здібності, це велика робота всього дружнього колективу, педагогів- організаторів, це велика жага до перемоги, переможний настрій, який мотивує на досягнення результату.

 

Нагадаємо, що відпочивальники 9-ї тематичної зміни на самому її початку об’єдналися у чоти, вигадали і створили для себе розпізнавальні знаки, користувалися козацькими термінами, вирушаючи на всі змагання і випробування… Гра за такою моделлю проходить в дитячому центрі «Молода гвардія» уже понад 5 років. У її реалізації беруть участь інструктори з фізичної культури і спорту, інструктори з туризму, методисти, керівники гуртків, вчителі школи, медичні працівники – у дитячому центрі в цілому панує козацька атмосфера і філософія у її духовному, патріотичному, освітньо-виховному вимірі.

 

  –  Звертаючи увагу дітей на тему козацтва, наша тематична зміна опирається на козацьку педагогіку. Наша мета – не тільки загартовувати дітей і розвивати їх фізично, не тільки знайомити їх з традиціями, особливостями козацького побуту і звичаїв. Ми прагнемо також виховувати чесноти, утверджувати цінності, користуючись ідеєю самоврядування, яку ми привносимо у сучасний таборовий устрій – роз’яснює Олександра Довгій, методист науково-методичного відділу.

 

Для збереження літопису гри «Ми – козацького роду нащадки»-2021 знайомимо з її призерами і переможцями:

 

Старша вікова група (КОЗАКИ)

1 місце - 2 чота Зоряної Січі

2 місце - 1 чота Зоряної; 9 та 11 чоти Сонячної Січі

3 місце - 3 чота Зоряної Січі

 

Середня вікова група (ДЖУРИ)

1 місце - 13 чота Сонячної Січі

2 місце - 5 чота Зоряної Січі

3 місце - 7 чота Зоряної Січі

 

Молодша вікова група(КОЗАЧАТА)

1 місце - 8 чота Сонячної Січі

2 місце - 7 чота Сонячної та 15 чота Зоряної Січі

3 місце - 14 чота Зоряної Січі

 

  • 212
  • 213
  • 214
  • 221
  • 222
  • 223

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки