УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

«ШКОЛА КОЗАКА СІРКА» ТА ІНШІ ФОРМАТИ НАВЧАННЯ ПО-МОЛОДОГВАРДІЙСЬКИ

Перед школою дитячого центру «Молода гвардія», яка працює, коли діти приїжджають на відпочинок протягом навчального року, стоять особливі завдання, які в сукупності не так вже й просто реалізувати:  

  

 

– з одного боку, треба бути цікавою учням, щоб вони відвідували уроки з охотою;

 

– з іншого – дотримуватися навчальних програм, щоб не допустити значного відставання учнів в засвоєнні матеріалу з основних предметів за період відпочинку.

 

Для досягнення цих цілей вчителі нашої школи знаходяться у постійному пошуку цікавих і змістовних форм роботи. Так, кілька шкільних днів, поки дозволяла тепла жовтнева погода, шкільні уроки проходили на свіжому повітрі, чудовий прибережний краєвид замінив стіни класних кімнат, а весела музика – звуки дзвінка на перерву. Результатом роботи кожного загону став сертифікат із набраними балами за правильні відповіді – гарна альтернатива строгому формату оцінок.

 

А в інший день дітей запросили навчатися у «Школу козака Сірка». Опираючись на інформацію про життя, побут, традиції козаків, учні різних класів дізнавалися:

 

✅про розваги козаків та елементи одягу на уроці АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ;

✅про козацькі клейнодами та визначення старшин на уроці ІСТОРІЇ

✅як розв’язувати задачі та вирази, у яких дійові особи - козаки, човни та отамани на уроці МАТЕМАТИКИ

✅як правильно написати лист турецькому султанові та зробити розбір написаного на уроці УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

 

А ще біологія, хімія , фізика та література…

 

А за сумою всіх отриманих оцінок можна зайняти І , ІІ чи ІІІ місце серед всіх школярів табору і отримати похвальні листи! Просто в кінці навчального дня, зручно, правда ж?

 

Ми робимо усе для того, щоб улюблених предметів у наших учнів стало набагато більше. Нехай це правило спрацює на відпочинку – і продовжить діяти протягом усього навчального року!

 

  • 161
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
  • 166

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки