УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

Майстерня подарунків для рідних людей

– Я подарую цей сувенір мамі, – розповідає 10-річний Денис Цирульніков з с. Луначарське на Запоріжжі, акуратно прикріплюючи мушлі на картонній основі, задекорованій джинсовою тканиною – бо вона любить рукоділля, тож їй буде приємно отримати від мене виріб, який зробив для неї сам.  

  

 

  – І я – мамі! І я також! І я! – підтримують ідею 9-річні Максим Масленніков, з Волині, Ілля з Дніпропетровщини, Едік з Миколаївщини.

 

  – Я теж – мамі, бо вона любить подарунки! – розповідає Максим Непийвода з Черкащини.

 

  – А я – мамі і татові! Мій тато виготовляє скульптури з пластику і скла, а я йому подарую сувенір з джинсу і морських ракушок, – це вже 10-річний Артем Малюта з Миколаївщини.

 

  – Я роблю сувенір для бабусі, – пропонує свій варіант 9-річний Ростислав з с.Михайлівка на Черкащині, – я дуже за нею скучив, і вона завжди любить, коли я їй дарую свої вироби.

 

Не відстають і дівчатка. Софійка та Іринка планують дарувати пам’ятку з Одеси сестричці, а от 10-річна Сара Свинаренко з м.Мелітополя Запорізької області дбайливо готує свій сувенір для тітки, з якою живе. Відразу помітно, що їй робота дається легко, невимушено, а виглядає виріб особливо охайно і майстерно:

 

  – Я люблю малювати картини маслом, а ще конструювати в Minecraft. Можливо, в майбутньому я стану архітектором чи дизайнером. Моя тітка мене в цьому підтримує, допомагає, тож мій подарунок з «Молодої гвардії» – для неї, – щиро зізнається дівчинка.

 

У «молодогвардійських» майстернях з виготовлення сувенірів робота кипить щоденно. Тут полюбляють творити руками і наймолодші, і вже дорослі відпочивальники. Дитячу фантазію не обмежують вибором матеріалів:

 

  – Діти з величезним бажанням включаються у процес рукоділля, – розповідає Галина Семенюта, керівник гуртка «Чарівна стрічка», – ми витрачаємо, здається цілі гори матеріалу – у хід ідуть мішковина, атласна стрічка, популярними у цій зміні є джинсова тканина, мушлі, шишки, жолуді…  Та найголовніше, що вкладають діти у сувеніри, – свою любов до рідних людей, за якими так скучили, від цього атмосфера у нашій майстерні просто неймовірна!

 

На Xтематичній зміні у дитячому центрі «Молода гвардія» працюють також творча майстерня «Стилістика», а також гурток, у якому хлопці і дівчата освоюють азартну туристичну гру – геокешинг. Щодня відпочивальники дізнаються щось нове і розкривають нові раніше не освоєні грані самих себе.

 

  • 151
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 157
  • 158

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки