УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

"Горизонт гри" – кульмінація тематичної зміни «У кадрі – гра»

Ігрова програма "Горизонт гри", яка відбулась у залі кіноконцертного комплексу  УДЦ "Молода гвардія" 22 вересня, стала творчої кульмінацією тематичної зміни «У кадрі – гра». Театралізована програма об'єднала в собі щирі усмішки дітей, гарний настрій присутніх та учасників та професіоналізм педагогів-організаторів.  

  

 

Живописні декорації, яскраві стилізовані костюми, чудове музичне і світлове оформлення створили на сцені і у глядацькому залі потрібний ігровий світ.  Протягом дійства глядачі поринали у справжнісінькі пригоди, дізнавались  про життя та подорожі піратів, зігрівались веселими розвагами та потішками у прохолодну погоду.  У масових костюмованих сценах брали участь великі групи дітей різного віку з числа тих, хто відпочиває в центрі. Про це розповіла режисер програми О.Лабудіна.

 

– Для нас важливо, щоб діти, перебуваючи тут, змогли розважитись і поринути у захоплюючу подорож, вийти за межі страху бути смішними, але в той самий час просто були щасливими. Все це робиться для них і разом з ними. Дякую усім хто, взяв участь у ігровій програмі, а ще більше дякую тим, хто сидів, стрибав та грав у залі – дітям", – поділилась думками режисер програми Олена Юріївна Лабудіна.

 

8-ма тематична зміна «У кадрі – гра» завершилась 24 вересня. Протягом зміни діти взяли участь у цілому ряді ігор – інтелектуально-творчих, рухливих, спортивних, психологічних, ділових, сюжетно-рольових і т.і.

 

 

  • 25n1
  • 25n2
  • 25n3
  • 25n4
  • 25n5
  • 25n6
  • 25n7

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки