УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

СТАРТУВАВ ФЕСТИВАЛЬ ДЕБАТНИХ КЛУБІВ-2021

Гра для розумних та активних дітей  «Фестиваль дебатних клубів» стартувала  у «Молодій гвардії» 14 вересня. Захід проводиться у рамках проєкту«Публічні дебати для лідерів громад» і є спільним проєктом нашого центру та  громадської організації «Нове бачення». 

 

  

Зазвичай фестиваль збирає команди дебатерів з різних областей України – тих, у якогоє досвід участі у дебатах та чималий перелік власних перемог і здобутків на багатьох турнірах. Формат фестивалю-2021 передбачає участь у ньому команд, сформованих виключно серед відпочивальників таборів«Зоряний» та «Сонячний».  Та це жодним чином не впливає на рівень організації фестивалю. Він відповідатиме вимогам найдостойніших дебатних турнірів. На цьому наголосила методист ДП УДЦ «Молода гвардія» Ірина Юрченко. Вона детально розповіла про організацію фестивалю:

 

  –  У таборах нашого центру створені по три команди дебатерів. Відбудеться 3 дебатних раунди за темами «Громадянин України повинен отримувати вищу освіту тільки в Україні» та «Чи може інтернет замінити живе спілкування?».На спікерів чекає раунд імпровізації, тему якого вони дізнаються перед самою грою. Кращі з кращих дебатуватимуть у півфіналі та фіналі. А найпереконливіша команда буде нагороджена кубком Фестивалю дебатних клубів-2021. До того ж, буде обрано кращого спікера нашого фестивалю. Також на учасників чекає фут-квест «ІнфоДрайв».

 

У день відкриття фестивалю були представлені команди-учасниці. Це:

 

 1. «Новепокоління» –  т. Сонячний,
 2. «Justice»– т. Зоряний,
 3. «Едельвейс – т. Сонячний,
 4. «Стріла» –   т. Зоряний,
 5. «Відрив» –  т. Сонячний,
 6. «DSD»– табір «Зоряний».

 

Крім дебатних промов, команди готували також творчі презентації. А педагоги-організатори та методисти науково-методичного відділу дитячого центру, які мають досвід дебатерства, провели показову гру за форматом Карла Поппера на тему «Вирішення екологічних проблем важливіше, ніж економічних». Після гри учасники команди обговорили питання, які виникли, та отримали поради, які мають допомогти при підготовці до турніру.

 

Віримо, що участь у фестивалі буде корисною і пізнавальною, бажаємо спікерам успіхів, гарних переконливих промов і досягнень у дебатній справі.

 

 

 • n16-2
 • n16-3
 • n16-4
 • n16-5
 • n16-6
 • n16-8
 • n16-9
 • n16-91

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки