УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ЮНИХ ЕКОЛОГІВ ТА АГРАРІЇВ "ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ РАЗОМ!" РОЗПОЧАТО

14 вересня у дитячому центрі "Молода гвардія " відбулося відкриття Всеукраїнського форуму юних екологів та аграріїв "Збережемо Україну разом". Форум є спільним проєктомМіносвіти, Мінсоцполітики України,  Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації,  Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді,  Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання  та ДП "Український дитячий центр "Молода гвардія ". 

 

 

Традиційно на форум збираються учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів з числа переможців і призерів міжнародних і всеукраїнських заходів з еколого-натуралістичного напряму та інших всеукраїнських конкурсів екологічного та натуралістичного спрямування. Цьогоріч через ряд причин, пов’язанихз наслідками карантинних обмежень, учасників форуму не так багато, як могло б бути, і сама програма заходу не така насичена виїздами та екскурсіями. Про особливості екологічного форуму-2021 говорила заступник директора з навчально-виховної роботи еколого-натуралістичного підрозділу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та вихованняВалентина Василівна Галюткіна, звертаючись до форумчан.

 

  -  Нажаль, в цьому році, у вас не було змоги захищати свої проєкти в реальному часі – ви їх захищали онлайн, тому не могли насолодитися сповна спілкуванням з однолітками. Тож ми дякуємо "Молодій гвардії " за те , що прийняла нас на березі Чорного моря для корисного спілкування і відпочинку, – сказала В.Галюткіна.

 

Заступник генерального директора з виховної роботи УДЦ "Молода гвардія " Наталія Анатоліївна Абрамова запевнила форумчан у тому, що в дитячому центрі для них створене середовище і для дружби, і для оздоровлення, і розвитку:

 

  -  Наша тематична зміна «У кадрі – гра» сконструйована так, щоб ви жодної хвилини не нудьгували. Тож грайтесь, навчайтесь, спілкуйтесь, отримуйте задоволення від моря, сонця, вересневого тепла і дружби. Знаю, що у програмі вашого форуму є дослідження пляжного сміття Чорноморського узбережжя. Ми з інтересом будемо очікувати нависновки такого важливого моніторингу, адже берегти берег моря красивим і чистим – це дуже важлива справа, – запевнила Н.Абрамова.

 

Додамо, що за програмою форуму екологів та аграріїв діти мають відвідати творчу майстерню від фахівців фотомистецтва державного ПТНЗ «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну», стати учасниками інтелектуально-ігрової програми «Відкрий для себе ліс», а також екологічного квесту «Зелений фургон». Заходи форуму триватимуть протягом чотирьох днів до 17 вересня.

 


  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки