УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ЕКОНОМІЧНА ГРА У СПІВПРАЦІ З ОДЕСЬКИМ ЕКОНОМІЧНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

Економічна освіта є важливим вектором освітньо-виховної роботи дитячого центру. У цьому напрямку «Молода гвардія» активно  співпрацює з Одеським  національним економічним університетом (ОНЕУ). От і програма тематичної зміни «У кадрі – гра» містить у собі, серед іншого, економічну складову. Так, 13 вересня у дитячому центрі пройшли зустрічі дітей з науковцями університету, які у доступній формі роз’яснювали підліткам, чим цікавою є економічна наука і наскільки важливими для сучасної людини є володіння економічними знаннями. 

 

  

Зокрема, викладач кафедри міжнародних економічних відносин кандидат економічних наук Міндова Олена Ігорівна провела захопливу для дітей гру «Подорож у світ міжнародної економіки». А викладачі кафедри економіки підприємства та організації підприємницької діяльності ОНЕУ д.е.н. Кошельок Галина Володимирівна, к.е.н Горлова Олена Павлівна для вихованців центру провели ділову гру «Майбутній підприємець». Учасники гри спробували осягнути, що таке підприємництво, в чому суть конкуренції, як планувати бюджет та заощаджувати, як отримати прибуток. Кожен учасник гри отримав сертифікат.

 

Практика показує, що для сучасних дітей характерний не надто високий рівень економічної грамотності. Нерідко діти не пристосовані до самостійного життя в сучасних економічних умовах та мають труднощі з вибором професії. На цьому зосередила увагу керівник науково-методичного відділу Наталія Щубелка, яка, втім, зазначила:

 

– Приємно було побачити, що для участі в економічних іграх зібралися чимало вмотивованих підлітків, які хочуть уміти керувати власними фінансами, прагнуть бути незалежними, мати фінансову свободу. А якщо людина впевнено вирішила стати успішною, поставила мету та почала свій шлях – значить, незабаром буде видно результат! У «Молодій гвардії» можна зробити для цього перші кроки.

 

 

Старі люди завжди радять молодим заощаджувати гроші.

Це погана порада. Не збирайте п’ятаки. Вкладайте в себе. Я в житті не заощадив і долара, поки не досяг сорока років.

Генрі Форд

 

Женіться за ідеєю, а не за грошима,

і тоді в кінцевому рахунку гроші самі поженуться за вами.

Тоні Шей

 

 

  • 15n1
  • 15n2
  • 15n3
  • 15n3a
  • 15n4
  • 15n6
  • 15n7

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки