УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

У "ЗОРЯНОМУ" ВІДБУВСЯ КОНКУРС З ЧЕРЛІДИНГУ

У рамках тематичної зміни «У кадрі – гра» відпочивальники табору "Зоряний" зігралиу ще одну іскристу спортивну гру. 11 вересня 2021 року тут відбувся конкурс "Черлідинг-2021". Команда кожної громади мала змогу спробувати себе у такому привабливому, запальному, енергійному і яскравому занятті, подолати страхи, відкрити для себе нові горизонти творчості. 

 

  

Конкурс був дуже захоплюючим. Діти надзвичайно відповідальнопоставилися до підготовки номерів – так що ніхто не залишився без нагороди. Та все ж ГРАН-ПРІ отримала команда 2 громади:

 

  -  Це була нелегка справа! Потрібно бути підготовленим до фізичних навантажень. Також потрібно мати баланс, впевненість, довіру та терпіння, – діляться враженнями переможці конкурсу.

 

Маємо зізнатися, що задоволення від дійства отримали всі учасники і глядачі. Черлідинг – це вид спорту, який поєднує у собі елементи шоу і танець, гімнастику та акробатику. Він справді приваблює, а "молодогвардійська" сцена – чудове місце для того, щоб відчути на дотик і захопитися раніше не відомим.

 

А ви знаєте, з чого починався черлідинг? За переказами, під час матчу з футболу вболівальники вирішили підтримати свою команду, але незвичайним способом. Вони взяли в руки шматки сіна і почали ними махати в різні боки! Початок був покладений. Уже потім з черлідингом стали асоціювати красивих дівчат в коротких спідничках. А ще пізніше черлідинг був визнаний самостійним видом спорту, який навіть має свою Міжнародну асоціацію, з якого проводяться чемпіонати світового рівня у різних номінаціях.

 

Спортивні перемоги наших черлідерів-початківців – ще попереду. Сьогодні вони тільки гралися у черлідинг. Та ми віримо, що на цьому конкурсі у "Зоряному" хоча б деякі учасники зробили до своїх перемог перші і дуже енергійні кроки.

 

Дар'я Гончарова, педагог-організатор т. "Зоряний"

 

 

  • n1
  • n2
  • n3
  • n4
  • n5
  • n6
  • n7
  • n8

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки