УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

11 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ

День фізичної культури і спорту – святкова дата в українському календарі на підтримку фізкультурних і спортивних організацій, професійних спортсменів, тренерів, спортсменів. У першу чергу, ми вітаємо в цей день тренерів, вчителів фізкультури, інструкторів зі спорту – тих, хто веде за собою, підтримує, мотивує, надихає ідеєю спорту та здорового способу життя. 

 

 

Кожен, хто приїжджає на відпочинок до дитячого центру «Молода гвардія» може бути упевненим, що спортивної активної протягом таборової зміни буде вдосталь! Тут і ранкові зарядки на березі моря, і заняття у спортивних секціях (футбол, волейбол, баскетбол, шахи та шашки,  настільний теніс, влітку – плавання, аквааеробіка), комбіновані естафети та турніри з різних видів спорту, драйвові прогулянки мотузковим парком та Zip-line спуск. Поруч із дітьми завжди – інструктори зі спорту чи туризму, енергійні, рухливі, активні, красиві, такі, якими хочеться захоплюватися і на яких хочеться рівнятися. Саме такими ми і побачили їх 11 вересня вранці на оглядовому майданчику рятувальної станції на пляжі дитячого центру, де якраз проходила тематична аеробіка «Свято спорту і здоровя».

 

  –  Яка вона, професія вчителя фізичної культури, тренера? – запитали ми у працівників спортивно-оздоровчого віділу. Досвідчений тренер, наставник, один із керівників команди спортивних інструкторів Ігор Семенюта відповів:

 

  –   Упевнений, праця не легка та відповідальна. Необхідно володіти професійними знаннями, сучасними підходами, щоб як в основній заповіді лікарів «не нашкодити». Не нашкодити дитині, спортсмену, організму вцілому. Дати лише позитив, дати все для фізичного розвитку особистості, загартувати в дитині чи спортсмені основні якості та характер. Уся праця тренера, викладача особливо не помітна відразу, плоди їхньої праці – здорова особистість,здорове покоління, здорова нація. Не лише у фізичному відношенні здорова, а й здорова духом, думками, вчинками. Ось така коротка характеристика професії, яка в нашому житті відіграє ключові ролі! 

 

Дякуємо, Ігорю Володимировичу, за чудові і мудрі слова. Бажаємо Вам, вашим колегами, та усім, хто не уявляє життя без фізкультури чи спорту, міцного здоров`я, професійного становлення та наснаги!

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки