УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

ВЕРЕСНЕВИЙ ВІДПОЧИНОК У «МОЛОДІЙ ГВАРДІЇ»: ЩО ОСОБЛИВОГО?

З 4 вересня 2021 р. у дитячому центрі «Молода гвардія» триває 8-ма тематична зміна «У кадрі – гра». Заїзд дітей відбувався протягом майже 4-ьох днів, останні відпочивальники прибули до центру 8 вересня. Разомдля відпочинку у таборах «Сонячний» та «Зоряний» зібралася 551 дитина. 

 

 

У державних департаментах, які займалися відправкою дітей на відпочинок та оздоровлення відзначали, що не всі змогли зібрати необхідну кількість дітей навіть на путівки, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів. Засобам масової інформації, на жаль, вдалося додати негативних барв до іміджу «Молодої гвардії» при висвітленні ситуації зі спалахом COVID-19 у серпні 2021 р.Спалах захворювання ліквідований, усі діти одужали, та багато хто все ж відмовився від пропонованої путівки на найближчу вересневу зміну. Як наслідок, майже 400 дітей пільгових категорій не змогли скористатися можливістю на оздоровлення та відпочинок, які гарантувала їм держава.

 

Всупереч батьківським побоюванням, у дитячому центріроблять все можливе, щоб максимально якісно облаштувати перебування дітей на відпочинку в улюблений усіма «оксамитовий сезон» з 4 по24 вересня.  Хлопці і дівчата з задоволенням діляться враженнями про те, якими є їхні перші дні у таборах дитячого центру:

 

  – Перед тим як поїхати в табір, я сподівалась, що будемо багато часу проводити на свіжому повітрі.  Мої сподівання виправдались: у сонячну погоду ми майже весь день на вулиці – на березі моря, на кострових місцях, на спортивних майданчиках. А ще мені дуже подобається ставлення вожатих до нас. Незважаючи на те, що ми малі, але відчуваємо повагу до себе від колективу, – відзначає 15-річна Ярослава Банник із Закарпатської області, відпочивальниця табору «Зоряний».

 

Дівчинка також радо розповідає про харчування та умови проживання – найголовніше, що завжди хвилює батьків:

 

  – Як тільки ми приїхали, то пройшли медогляд і пішли їсти. На столах була красива сервіровка, а усяїжа була смачною.Усі наші наступні прийоми їжі теж – смачні,  корисні і ситні. Думаю що, всі діти добре наїдаються, і батькам нема потреби хвилюватись, – розповідає Ярослава і продовжує, – Щодо кімнат, у мене немає жодних претензій!Ліжка зручні, є шафи, в які все поміщається. Балкони у  кімнатах – просторі і безпечні, з них відкривається просто надзвичайний вид на море! Можливо, вам цікаво буде знати, що у кожній кімнаті, коридорі та холі є система протипожежної сигналізації,на першій бесіді нам розповіли, як вона працює, а також ознайомили з правилами поведінки у небезпечній ситуації.

 

Резюмуючи перші дні свого відпочинку в «Молодій гвардії», Ярослава Банник каже:

 

У нас було надзвичайне відкриття 8 тематичної зміни! Ми всі дружно співали та танцювали, підтримували бурхливими оваціями усіх присутніх. Сонце дарує нам чудові ясні дні, і я вірю, що мій вересень у «Молодій гвардії» буде особливим і найкращим!

 

  • 2n1
  • 2n2
  • 2n3
  • 2n4
  • 2n5
  • 2n6
  • 2n7
  • 2n8
  • 2n9

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки