УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-61

«КАРАНТИН – ЦЕ НАДОВГО, ХОЧЕМО МИ ТОГО ЧИ НІ, ТОЖ ВИКОРИСТОВУЙМО ЧАС ЕФЕКТИВНО», – Василь Бездень

Дистанційне навчання в школах, коледжах та університетах стало викликом для педагогів у 2020 році. Тому відразу після впровадження карантину методисти науково-методичного відділу ДП «УДЦ «Молода гвардія» почали добирати сучасні засоби та форми організації дистанційного навчання для віддаленої роботи з педагогами-організаторами наших таборів. А для підготовки потенційних педагогів – студентів зі всієї України – були розроблені курси дистанційного навчання, на яких студенти отримують необхідні знання для роботи в закладах оздоровлення та відпочинку. Березень та квітень 2021 р.– знову час карантинних обмежень, тож студенти продовжують навчання за індивідуальним графіком, підтримуючи зв'язок із методистами центру з вкиористанням платформ Moodle, GoogleClassroom, Viber, Telegram, GoogleMeet. 

 

  

Для вдалого та енергійного літнього-оздоровчого сезону потрібно підготувати найкращих педагогів для роботи з дітьми. Тому цими днями одна за одною відбуваються зустрічі-презентації, на якихперший заступник генерального директора центру Василь Бездень розповідає про структуру та особливості діяльності підприємства, а директори таборів Віра Морозова, Любомира Аністратова та Ольга Хаджиогло з приємністю діляться своїм досвідом в роботі.

 

–   Карантин – це надовго, хочемо ми того чи ні, – зауважує Василь Максимович Бездень, – тож використовуймо час ефективно і давайте знайомитись дистанційно. Ми, зі свого боку,розкажемопро переваги та складнощі у роботі педагогів в «Молодій гвардії», а ви – сміливо ставте усі можливі запитання, щоб ваше рішення стати педагогом-організатором було усвідомленим.

 

На запитання молоді відповідали також заступники директорів з виховної роботи Олеся Бондар та Павло Непийвода, а методист науково-методичного відділу Андрій Юрченко розповідав про програму дистанційного навчання та запрошував студентів (Національного університету біоресурсів і природокористування України, Барського гуманітарно-педагогічного коледжуім. М. Грушевського, Глухівського національно-педагогічного університету імені Олександра Довженка, Житомирського держаного університету імені Івана Франка та Балтського педагогічного фахового коледжем) приєднатися до професійної команди влітку.

 

15 квітня відбулися заключні відео-зустрічі зі студентами Білгород-Дністровського коледжу та Уманського державного педагогічного університету, де були присутні понад 40 мотивованих та зацікавлених студентів, які бажають пройти підготовку в дистанційні школі педагога-організатора.

 

Дистанційне навчання в школі педагога-організатора-2021 розпочне свою роботу з 16 квітня та триватиме до 20 травня, після чого кращі студенти приїдуть до Молодої гвардії, де ще кілька днів закріплять свої знання на практиці, і лише після цього зможуть приєднатися до професійної команди педагогів ДП «УДЦ «Молода гвардія», – розповів методист науково-методичного відділу Андрій Юрченко.

   

  • nn1
  • nn2
  • nn3

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки