УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ПЕРШОКВІТНЕВИЙ "ЛІПСІНК БАТЛ» – НА ЦЕЙ РАЗ – У ТАБОРІ "СОНЯЧНИЙ"

Через карантин, пов'язаний з COVID-19, 1 квітня в Одесі знову не відбулися концерти, карнавальна хода та інші традиційні заходи Гуморини, яка проводиться в українській столиці гумору щорічно, починаючи з 1 квітня 1973 року. Але ж у відпочивальників "Молодої гвардії" не може не бути свята! 

 

  

"Сонячна" країна навіть у такий скрутний час змогла підняти настрій усім її жителям. Інструментом, який стовідсотково піднімає настрій і викликає усмішки, обрали мегапопулярне шоу «Ліпсінкбатл».

 

«Ліпсінкбатл» – це шоу, в якому головним завданням зірок є максимально переконливо відтворити пісню, копіюючи міміку, зовнішній вигляд, манеру триматися на сцені оригінального виконавця хіта. Такий формат гумористичної програми на сцені дуже полюбляють і дорослі і діти, а цього разу він відбувався ще й як творчий батл!

 

За відгуками дітей, "Ліпсінк-шоу" – один із найбільш видовищних заходів цієї зміни. А й справді – педагоги-організатори майстерно перевтілилися у справжніх зірок, діти із захопленням підігравали їм, а глядачі – гаряче і бурхливо реагували на енергійне, емоційне, іскристе шоу.

 

Батл проводився із врахуванням "карантинних" рекомендацій: між дітьми та педагогами-організаторами дотримувалась потрібна дистанція у залі, проводилась дезінфікція рук, усі вже навчилися ставитися до вимог досить відповідально.

 

Незважаючи на нетривку, інколи незвичайну погоду в Одесі, у "Сонячній" країні панував теплий (чи навіть – гарячий) настрій! Нині українські та іноземні зірки, на жаль, не мають змоги давати свої концерти, а наші найкращі, найталановитіші та надзвичайні педагоги-організатори приміряли на себе їхні ролі і принесли радість всім жителям Сонячної країни. Сцену підкорювали як зірки українського шоу-бізнесу (Сердючка, NK, Monatic), так і іноземного (Netta,Shakira). Хоча ні… сцену підкорювали найкращі педагоги-організатори "Молодої гвардії", які запалювали та надихали. Однією із багатьох особливостей "Ліпсінк шоу" було те, що в ньому брали участь також і діти, від найменшого до найстаршого, вони були неймовірно драйвовими і з їхніх облич не сходили посмішки.

 

-    Немає слів, щоб описати всю ту атмосферу, яка була на батлі, адже це було надзвичайно, мега круто та незабутньо! – навперебій вихваляються діти.

 

Ми сподіваємося, що наступний епізод "Ліпсінк шоу" не змусить себе чекати! Педагоги-організатори (я якщо чесно, усі працівники "Молодої гвардії") понад усе хочуть, щоб за першою зміною обов'язково почалася наступна, щоб дитячий гамір і сміх на залишав територію дитячого центру навіть на короткий час.

 

 

Купчик Марина,

студентка 41-Ж групи

КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім.

М. Грушевського»

 

 

 

  • 4n1
  • 4n2
  • 4n3

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки