УДЦ «Молода гвардія»: Україна, м. Одеса,
вул. Миколаївська дорога, 172.
телефон (048) 755-92-30

ПРИВЧАЄМО ДО ФІЗИЧНОЇ АКТИВНОСТІ

За статистикою ВООЗ, 60% дорослих і 75% молоді у наш час страждають від гіподинамії. Ще до наступу Covid-19 гіподинамію (стан, який виникає внаслідок малорухомого способу життя) називали "хворобою 21 століття". Що й казати про карантинні часи, які "прив'язали" дорослих і дітей до диванів, вклавши їм у руки різноманітні ґаджети, і майже зовсім відірвали людину від сонця, повітря і руху. 

 

  

У «Молодій гвардії» переконані, що тематична зміна в нашому центрі навіть у часи карантинних обмежень має значну користь для здоров’я дитини. Про це розповідає керівник спортивно-оздоровчого відділу Андрій Чернян:

 

–  Щодня до дитячого розпорядку ми включаємо ранкову зарядку, спортивні години для занять юніорболом, футболом, настільним тенісом… Особливе місце у переліку займає дихальна гімнастика на березі моря. Інструктори з фізичної культури і спорту навчають дітей основним вправам дихальної гімнастики. Вона може врятувати від втоми, підвищує працездатність, допомагає у боротьбі зі стресом, зміцнює нервову систему.

 

24 березня у центрі провели День спортивних рекордів, центральною подією якого стала комбінована естафета «Світова павутина».Комбінована спортивна естафета передбачає, що учасник на дистанції виконує послідовно кілька завдань (повзання, стрибок через гімнастичну лаву та на великих м'ячах, біг з ракеткою чи стрибки у мішках). Естафету організували так, що кожна командапроходила її етапи за власним графіком, щоб уникнути скупчення дітей. Проте учасникам команди вдалося насолодитися командним духом та зарядитися енергією.За словами юних спортсменів, вони «розімнули м’язи, набралися сил, а значить, зміцнили свій імунітет – що може бути краще!»

 

Ми хочемо, щоб режим фізичної активності, до якого діти звикають протягом відпочинку, став у майбутньому їхньою щоденною нормою.

 

 

  • 2n1
  • 2n2
  • 2n32
  • 2n33
  • 2n34

  Видання

  Творчість

  Проекти

  Гуртки

  Наші пісні

  Наші гості

 Газета

  Щоденник

  Вірші

  Фото

  Відео

  Відгуки